Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kb.2 hete feltettem ide a...

Már kb.2 hete feltettem ide a görbémet. Most ismét feltenném, megnéznétek hogy alakul?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 7. 14:05
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy esetleg terhes lennék, mert különféle okok miatt nem tudtunk túl sűrűn együtt lenni a hónapban. Azt kérdezném a hozzáértőktől, hogy mikorra kéne megjönnie? Az utóbbi hónapokban egyre hosszabbak a ciklusaim. Eddig ez a leghosszabb, és nincs jele, hogy meg akarna jönni. Sajnos mostanában már napokkal előtte barnázom, most pedig még semmi. Köszönöm!
2011. jún. 7. 14:07
 2/24 anonim ***** válasza:
A 22. napon lehetett PÉ-d, elvileg 2 nap múlva lehet, hogy megjön. Nekem kicsit alacsonynak tűnik a Pé utáni hőd...hol méred?
2011. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

én is azt mondom, hogy 22. napon volt PÉ-d, és szerintem is pár napon belül meg fog jönni, ahogy számolom, ma vagy a 13. dpo-n, ha babás lennél, akkor egy picit esetleg már feljebb ment volna a hőd (pé utáni magas hőhöz képest is picit feljebb)

az nem baj, ha a pé utáni hőd nincs 37 fok, az számít, hogy az alaphődnél magasabb legyen, és nálad ez szépen látszik is

2011. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszi lányok. A számban mérem, hagyományos hőmérővel.

Nem is számítok rá, hogy ez a hónap összejött, alig voltunk most együtt. Csak tényleg annyira rossz, hogy nem tudom mikor jön meg... Akkor elvileg már lassacskán el kellene kezdenem barnázni, ha az elmúlt hónapokat veszem alapul.

2011. jún. 7. 14:56
 5/24 anonim ***** válasza:
nekem elöször akkor ugrott fel 37 re amikor egy nappal nem várt után voltam.addig ingadozott is,azután beállt.
2011. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Csak bíztatásképpen: nekem akkor sikerült teherbe esnem 10 hónap után, amikor alig voltunk együtt abban a hónapban (kb.: 3-4 alkalommal). Mondjuk, az pont elég volt:)

Ne add fel, lehet, hogy nálatok is így jön össze.

2011. jún. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy. Nagyon nem reménykedem azért most (nem úgy, mint az elmúlt hónapokban). A ma reggeli hőm is 36.75 volt, és eléggé mensi szerűen fáj a hasam, viszont semmi barnázás. Mivel már a 36. napon vagyok, reggel ellőttem egy tesztet, de negatív. Viszont a hőm meg nem elég magas :(
2011. jún. 8. 10:37
 8/24 anonim ***** válasza:

Nekem a babás hőm is 36.8... nem kell feljebb mennie mindenképpen (baba nélkül 36.7 körül volt az átlag)


26 hetes km

2011. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

persze pé után 36.7


Előző voltam

2011. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

De jó is volna...

Mindenesetre majd megírom ide bármi is lesz. Köszi a választ mindenkinek!

2011. jún. 8. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!