Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett gyulladt fog akadálya...

Lehetett gyulladt fog akadálya az eddigi sikertelenségnek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Általában mindig pé és mensi között (amikor ugye beágyazódni kellene) éreztem, hogy nyilal fáj, egyébként nem volt vele semmi gond. Összefügghet a kettő?
2011. jún. 7. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy begyulladt fog nagyon alattomos tud lenni. Igen lehet oka a sikertelenségednek. Menj el fogorvoshoz és tetesd rendbe a fogaidat és utána nagyobb eséllyel lesz babád. Sokaknak a haja hullik ki másnak a törött láb nem akart begyógyulni.
2011. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A kellő lépés megtéve szombat óta annyira fájt, hogy tegnap a fülemre is ráment az egész bal arcom nyilalt fájt, aludni se tudtam. Ma reggel szájsebész kikapta még fájni se fájt. És ettől féltem eddig. Ha ezek után tényleg most fog összejönni... Nagyon örülnék :)
2011. jún. 7. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes...nekem is szokott fájni a fogam. De mindig hirtelen jön elő a fájdalom, nem vészesen fáj, csak érzem és csak 1 napig tart. És amilyen hirtelen jön, úgy el is múlik. Lehet, hogy ezért nem sikerül nekem se? Meg mostanában nagyon sok hajam is kihullik, szemmel láthatóan több hullott most ki...
2011. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdemes elmenni fogászatra és ott megnézni mert az egyik rokonomnak úgy hullott ki a haja, hogy volt egy góca a z egyik fogánál. Kihúzták és utána ki nőtt.

Persze ez csak feltételezés.

Első voltam.


uí: Lányok írjátok ám meg, hogy hogy alakult, sikerült e összehozni a babákat. :D

2011. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp írok, hogy ezek után összejön-e a hónapban. Ha igen akkor kizárásos alapon én a gyulladt fogamra fogom fogni (szép magyar nyelvünk :D) az eddigi sikertelenséget.
2011. jún. 8. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!