Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg lehet érezni ha terhes...

Meg lehet érezni ha terhes vagy? Mik a legelső jelek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jelek, amik eddig meg nem voltak nalad soha. Pl. reggelenkent, delelott szedules, hanyinger. Nekem ennyi volt a jel, de ez mindennap kb. ugyanabban az idoben jelentkezett.

Valakinel hanyas minden reggel, barmit megeszel felbufogod, csipi a torkodat a sav, a baratnomnel ez volt a jel.

2009. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két tünetem volt, mellfeszülés és növés, valamint állandóan éhes voltam. :) Ennyi elég volt, hogy teszteljek. :)

29 hetes kismami

2009. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
kb az mint mielőtt megjönne:feszül a hasad alja,kicsit mintha zsibogna:nem fáj,de érzed hogy nem minden megszokott,és a melleid is fájnak.
2009. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
De van akinél nincs semmi tünet. Nekem a sok pisilés volt az egyik fő tünet, de mivel nálunk tervezett volt, így már figyeltem is a testemet, sőt már amikor együtt voltunk, úgy éreztem, na most sikerült. (pedig volt előtte egy pár hónap sikertelenség). A többi tünet inkább később jött elő, úgy a 6-7 hét körül.
2009. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak azért mert nekem semmi tünet,csak a mellbimbóm körül elkezdett fájni,meg a derekam néha szúr,de ezen kívül semmi.Van még esélyem?
2009. márc. 19. 21:51
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
én a 2. 3. hónapban állandóan csak zöldséget meg savanyúságot kívántam,a hányinger v inkább néhány ételtől való undor kb 4 napig tartott,de az sem egyfolytában,hányni nem hánytam,de állandóan álmos voltam,főleg a 3. hónapban,egész nap aludni tudtam volna.
2009. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
a melled egyertelmüen es meg soha nem erzett modon(erre majd utolag rajössz)fognak fajni es nöni,erdekes hogy nekem igy soha nem fajt mert mensi elött belülröl fajt most viszont oldalt,szinte a honom alatt de nagyon es akkorara nött mar az elsö heten(utobb derült ki ugye) hogy ej-ha.nekem nem volt magas höm,sem hanyingerem.utobbi altalaban 6.het körül jön,addig örülj.na es en orankent pisiltem,mar az agyamra ment,mindez 9hetesen is megvan,a hanyinger plussz
2009. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte semmi,pont olyan volt mintha meg akarna jönni.Egy volt csak más...mindig szokott fájni a mellem mensi előtt.Most csak a mellbimbóm volt nagyon érzékeny,szinte fájt amikor törölköztem :)
2009. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat,de még írjatok!
2009. márc. 19. 22:02
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mar nincs mas jel, tenyleg sokminden le lett irva. Mert nem az a fontos, hogy az 5. honapban mi a jel, hanem az elejen.

Csinalj tesztet reggeli vizeletbol. Mikorra varod a mensidet?

2009. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!