Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ne haragudjatok a...

Lányok! Ne haragudjatok a buta kérdésért! Mikortól lehet érezni leghamarabb hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Egy hete voltunk együtt a párommal,és mostanában olyan furcsán érzem magam.A mellem is mintha érzékenyebb lenne....Vagy elképzelhető hogy csak bebeszélem magamnak....
2011. szept. 26. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Még nem érezhetsz ilyesmit mert max a beágyazódásnál tartasz ha megfogant a baba, azt meg nem érezheted, max kis pecsételő vérzés lehetséges, de az se mindenkinél van.
2011. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is ezt gondoltam de mégis megkérdeztem hátha....Ezek szerint tudat alatt érezhetem ezt,mert már annyira jó lenne....
2011. szept. 26. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Vigyázz a beleéléssel mert nagyot lehet csalódni! (saját tapasztalat)

Egyszerüen csak szeretgessétek egymást és ne keress tüneteket, mert könnyen megviccelhet a szervezeted.

Sok sikert! :)

2011. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne keress tünetet, mert akkor tutti találsz is...

Én így jártam múlt hónapban. Volt hányinger, émelygés, szédülés, mellfeszülés és hasszurka... 2 napot késett, negatív tesztek. Annyira akartam, hogy beszimuláltam a tüneteket.

2011. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt. Mentem haza legjobb barátommal a munkából és betértünk a patikába terhességi tesztet venni. Este 11kor megcsináltam, halványan pozitív volt.

Másnap reggel munkába menet vettem még egyet és megcsináltam a munkahelyemen. Erősen pozitív volt.

Rá egy héttel mentem el először a szülészemhez és akkor voltam 8 hetes terhes.

10 hetesen már táppénzen voltam, mert kimászni az ágyból nem tudtam, olyan rosszul voltam. 28. héttől volt jobb a helyzet, akkor már nem hánytam-szédültem és egyéb "finomságok". De addigra meg az orvos már nem engedte, hogy visszamenjek ...

2011. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Peteérés után 4 nappal tudtam,baba van a pocakban:) és igazam is lett. tünetek: feszített a bal petefészkem, nem bírtam enni, csak napi 1x, fájt a mellem,de az nem volt vészes és minden délután meg este hányingerem volt. első terhességemnél nem éreztem semmit. de a másodiknál már biztos voltam benne!

remélem Nálad is baba van:) Drukkolok!

2011. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem kb 1 hettel peteeres utan szurkalt a jobb felem....es ma voltam uh es ott van a petezsak ahol szurkalt!amugy mar a nemvart elott par nappal ereztem cicfeszulest es sokat jartam wc-re
2011. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én éreztem a beágyazódáskor már. Pecsételő vérzésem volt, duzzadt és érzékeny volt a mellem, az émelygés és a hányinger csak az ötödik héten jött, de szerintem ez nagyon egyéni, mindenkinél máshogy van. Majd írd meg, hogy hogy alakult. Szorítok Neked.
2011. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!