Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, leendő anyukák, akik...

Anyukák, leendő anyukák, akik 2013-ra tervezik a babát, készültök már valahogyan rá?

Figyelt kérdés
Akár lelkileg,akár fizikálisan? Beszéltek róla? Neveken gondolkoztok?
2011. jún. 7. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
de még csak 2011 van!!
2011. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most várom az elsőt, a 18. hétben vagyok vele. 2013 júniusára tervezzük a tesót, már beszélünk róla, készülök arra, hogy nehéz lesz, de várom nagyon. Most is elsőre összejött, bízom benne, hogy akkor sem lesz sok gond.
2011. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, sokat keszulunk ra.

Atlagosan heti 5 alkalommal tartunk logyakorlatot a ferjemmel. Szoval treningezunk rendesen. :-D

2011. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyivel előtte? Ha már most így készülsz rá, nehogy rágörcsölés legyen belőle!
2011. jún. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát túlzás az mondani, hogy készülök rá...de az tény, hogy nagyon sokat gondolok rá (ezt jelzi az is, hogy most ebben a rovatban olvasgatok :) Meg nagyon szeretnék már babát, csak még főiskolára járok, és utána jó lenne még dolgozni is minimum egy évet a baba előtt, hogy utána visszamehessek dolgozni.

De a lényeg az, hogy nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék rá. Egyébként én is gondoltam már rá, hogy nem kellene ennyire rákészülni/izgulni, mert sokszor előfordul, hogy emiatt nem jön össze...

2011. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, a rágörcsölés és rákészülés két külön dolog. Mi is mikor összeházasodtunk, megbeszéltük, hogy még befejezem az egyetemet, aztán melózok, és jöhet majd a baba. Két évvel előtte belőttük az időpontot, és azt mondtam, na, ebben a hónapban leszek babás, és kész. Nem görcsöltem rajta, lazán vettem. Eljött a napja, és bele sem gondoltam, hogy nem sikerülhet, nem féltem... nem is jött meg, és egy hétre rá már láthattam is az UH-n a szerelmünk gyümölcsét. Nehéz megállni, hogy ne görcsölj rá, de tényleg fontos, hogy nyugalommal, boldogsággal várd azt az időt. Nekünk bejött elsőre :)
2011. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2012-re tervezem a babát, de még arra se készülök.:D Az első babám most lesz júliusban egy éves, és szeretnénk kerek két évet a kettő között, így én október-november tájékán már erőssen rákészülök:D Ettől függetlenül lehet, hogy eltolódik 2013-ra:D
2011. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!