Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu szerint tegnap...

A ciklus.hu szerint tegnap volt ovulációm. Eggyütt is voltunk a párommal. Lehetek terhes? Mennyire megbízható a ciklus. Hu számítása?

Figyelt kérdés
Mennyi arra az esélyem hogy terhes vagyok?
2009. márc. 20. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd igazából szerencse dolga lehetsz terhes De még korai "tegnap" ...

Mióta próbálkoztok?

A ciklus.hu nagyon jó oldal szerintem megbizható.

2009. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tavaly június óta próbálkozunk.azóta decemberbe volt egy spontán vetélésem és azóta semmi.
2009. márc. 20. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy picit légy türelmesebb :)

Egy nap alatt nem leszel terhes, kb most harcolnak még csak a fiúk a bejutásért :) A ciklus.hu szerintem is jó oldal, de csak számoláson és az általad beírt adatokból számol, tehát egyáltalán nem tévedhetetlen. Ne bízz ebben az egy alkalomban, próbálkozzatok kétnaponta és bízz, de ne légy türelmetlen.

Minden jót kívánok!

2009. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igyekszem csak tudod szeretném elkerülni az inekciót.mivel a dokim mondta hogy következö hvinál megint closti aztán utána uh és akkor kapok valami tüsző repisztő inekciót és én megmondom őszintén kicsit tartok tőle.
2009. márc. 20. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is úgy voltunk együtt két hónapig,hogy figyeltem a becsült peteérést. Sajnos nem lettem terhes. Most elhatároztam, hogy nem számolgatok,hanem kb kétnaponta együtt leszünk a férjemmel:)

Már a mensi utolsó napján kezdtük és azóta is kétnaponta esélyt adunk:)

Nem mindenkinek a 14.napon van peteérése és egy nagyon szenvedélyes együttlét is okozhat ovulációt. Tehát legyetek együtt amikor csak tudtok és előbb-utóbb összejön!!

2009. márc. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!