Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én majdnem másfél évig napi...

Én majdnem másfél évig napi több órát töltöttem itt. Aztán feladtam (a babaprojektet). Nem olvasom, nem teszek fel kérdést. Ti hogy nem fáradtok bele?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már kérdéseket nem igen teszek fel, de vannak olyan kérdések, amikre tudok olyan választ adni, ami segíthet. Én ezért vagyok itt. :)
2009. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Lehet, hogy azért tünik úgy mert cserélődnek az emberek, mindíg újak jönnek. Mi 9 hónapja próbálkozunk, és én már nagyon kezdek belefáradni, kezdem elveszíteni a reményt. Ez egyébként nálam hullámzó, mert van olyan időszak a mensi környéke és utána, hogy nem jövök, majd megnyugszom és felnézek, persze munka közben ha van időm, otthonról soha. Sokszor azonban már idegesítő, amikor valaki csatolja a görbéjét és az ovu után már látni szeretné rajta, hogy sikerült a baba, illetve sokszor látni is véli. Ezeket mostmár elkerülöm, de az ilyen kérdések mint a tiéd érdekelnek, ahol leírhatom, hogy mit érzek, meghallgattok és sok biztatást kapok, érzem hogy van remény.
2009. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szinte minden kérdés egyforma, és mindenki bizakodik a legkisebb jelben is, hogy terhes. Én is ezt csináltam, ebbbe belefáradtam, és most már nem figyelem magam, és tanácsot se szívesen adok, mert mindenki más és más, nem vagyunk egyformák, nem akarok senkit sem biztatni, vagy reményt ébreszteni feleslegesen.
2009. márc. 20. 09:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nemrég találtam erre az oldalra, de szívesen segítek másnak, ha tudok. Akár egy pár bíztató szóval. Eddig csak egyszer kérdeztem, és nagyon hasznos válaszokat kaptam. Azt viszont nem tudom, hogy másfél év után hasonlóan lelkes lennék-e mint most:-)
2009. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan ez idő alatt tapasztalatot is szereztél. Most segíts Te másnak! Azután hagyd abba az itt "lógást". Kapcsolj ki! Én is majdnem beleestem ebbe a hibába! Pedig még csak néhány hónapnál tartok. Viszont változott a "szerepem": először kétségbeesetten kérdeztem, mert nem jött a baba, telt-múlt az idő, gyűjtöttem a tapasztalatokat, elkezdtem én válaszolgatni, majd kis szünet és ezen szünet alatt teherbe estem, s most itt "okoskodok" újra! :-)
2009. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is lassan másfél éve koptatom az oldalt és még mindig nem írhatok a terhesség rovatba. Én is el vagyok csüggedve főleg a mensi környékén és nem is nézek fel. Majd ha jön a peteérésem és inkább utána megint itt vagyok, ha a melóban az időm engedi. otthonról én sem szoktam.

Igaz hogy cseréleődnek az emberek, de én már lassan attól bőgőrohamot kapok, ha valaki írja hogy pozit tesztelt és én még mindig itt ragadok. És tudom hogy két napja együtt vártuk a mensit. És nekem persze meg is jött.:(

A múlt hónapban pl. Olyan tüneteim voltak ami azelőtt soha ezért jöttem fel nézelődni. Egy lány(aki persze vagy 4 évvel fiatalabb nálam és már ő sem gyerek) ugyanezzel jött. Szépen "egymásra találtunk". Aztán mensi ideje után jött a privi hogy na hogy állsz nekem pozi. Na akkor lett igazán nekem vége a dolognak. Itt bőgtem a melóba hogy ajó......életbe. Már megint én cserélek tampont.

És sokszor látom azt hogy minden hónapban szinte akikkel beszélgetek babásak csak én maradok újra játszani.:(

2009. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

En azert vagyok itt mert en nem tudom feladni. Nekem valahogy segit, az ha hasonlo sorsu tarsakra lelek. Az is neha jo ha paran osszegyulunk es ugyan arra a napra nem varjuk, izgulunk. Sajnos megjon (legalabbis nallam eddig). De mar jovoheten feltehetem ujbol a kerdesem, hogy: ‘ki nem varja hetvegere?’ Tudom akkarmilyen hihetetlenul is hangzik de nekem ez segit. Kovetkezik a varakozas, aztan az utolso pillanatig tarto remeny es utanna a ket napig tarto konnyek. Aztan megint kezdodik elolrol. Nekem az elso het nehez amikor megjon a mensi. Akkor erre fele sem akarok nezni csak sajnallom magam. De ahogy kovetkezik a pe. Ismet itt vagyok. Most eppen (ket honapja) azt a korszakomat elem amikor nem merek tesztelni annyira felek a csalodastol, de voltak olyan honapok is amikor mar lassan tobb teszt volt a furdoszobaba mint a gyogyszerterba.  Mikor megjon a nemvart akkor en azt mondom, hogy feladom es kesz. De sajnos nem tudom mert egyszeruen az osztoneim nem engedik. Esszel hiaba mondom azt, hogy ne gorcsoljek, lazitsak semmi nem szamit nallam ez nem megy. Elhiszem, hogy van akinel bejon es le a kalappal elottuk, de en kivetel vagyok. En nem tudok felulkerekedni az osztoneim felett. Sikerul egy par napig gyozedelmeskednem de ez csak addig tarta amig nem kozeledik a pe. Nekem szulnom kell es gyereket, csaladot akarok, ez van a genjeimbe a verembe, en nem tudok ezen nem gorcsolni es szeritnem ha sosem lesz gyerekem akkor halalomig ezen fogok gorcsolni sajnos, mert en nem tudom feladni.

Egy lassan 1 eve probalkozo. :(

2009. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lányok, ismerem az érzést, nekünk hat év volt, minden szörnyűségen átestem, amin csak lehetett. Tanácsként annyit szeretnék mondani, hogy bármennyire is nehéz, ne ekörül forogjon minden gondolatotok. Nem a levegőbe beszélek. Nekem is évekbe tellett, míg át tudtam formálni a gondolataimat, az érzéseimet magammal és a leendő babánkkal kapcsolatban. Nem szabad a kudarcra koncentrálni! Abbahagytam a hőmérőzést, a tesztvásárlást, abbahagytam a babás fórumok olvasását, és elkezdtem természetgyógyászhoz járni. Nekem az orvosok szerint természetes úton nem lehet gyermekem, ehhez képest mégis lett, szerintük a pé előtt 1 héttel!!!

Én is agybajt kaptam mikor ezzel jöttek, hogy ne görcsöljek - könnyű mondani! Ha úgy érzitek, menjetek el orvoshoz, ha azt mondja hogy minden rendben, akkor nem érdemes számolgatni, csak élvezzétek az együttlétet a párotokkal, ha pedig gond van, akkor fölösleges is a hőmérőzés! Hiába méregettem én is, mivel esélye sem volt a sejtjeimnek a megtermékenyülésre.

Nincs tuti recept, különbözőek vagyunk, nekem az segített, hogy megértettem, a gondolatainknak igenis teremtő ereje van. Amire koncentrálsz azt kapod meg. Ha a negatív tesztre, akkor azt. Ha jó érzéssel arra gondolsz, hogy családod lesz, akkor már el is indultál felé.

Gyönyörű babákat kívánok nektek!!

2009. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, én is sokszor döntöm el, hogy nem jövök fel. Néha kicsit felhúzom magam az oldal önképző jellegén, sokszor ellentmondóak a válaszok, és szerintem néha mégjobban összezavarhatják a kérdezőt, mint a kérdés előtt volt.
2009. márc. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

10:29-es vagyok.

Egy szó kimaradt: a feltételezett peteérésem előtt, tehát a középidő előtt 1 héttel volt pé-m, két egymástól független orvos véleménye szerint is!! Az eredmény pedig itt rázogatja mellettem a csörgőjét. Szóval egyáltalán nem baj, ha egy kicsit félredobjátok a görbéket, teszteket, és hisztek a csodában! Mert csodák vannak, és ha velem megtörtént, akkor veletek is meg fog.

2009. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!