Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel mértem meg a hőmet....

Ma reggel mértem meg a hőmet. ébredés után másfél órával.37.2 lett.4 napja késik. Görcsölget a hasam a gyomorszájam. átlagos hőm 36.6 körül szokott lenni. Nem szoktunk védekezni. Fáj a fejem is. Szerintetek?

Figyelt kérdés
nem merek tesztet csinálni..nem szeretnék megint csalódni:(
2011. okt. 10. 09:50
 1/7 A kérdező kommentje:
kicsit folyásom is van..de nagyon minimális
2011. okt. 10. 09:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Majd jönnek és jól leoltanak, mint engem is szoktak, hogy ébredés után közvetlen kell mérni, akkor érvényes csak.

másfél órával után már nem , mert volt fizikai aktivitásod, ettél, ittál, ez mind befolyásolja a hőmérsékleted, így nem mérvadó az eredmény.

2011. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg meg nem csak ébredés után lehet csak mérni!!!Én mindig szoktam nappal is mérni töbször is és pontosan ugyan annyit mutat a hőm mint reggel.Lehet a legbisztonságosabb reggel van de nálam mindig ugyan annyi akár mit csinálok eszek,iszok,mozgok.
2011. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Lehet hőt mérni akármikor, csak nem érdemes, mivel semmit nem jelent.

Amúgy most biztos megint le leszek pontozva, de annyira nem értem ezt a nem merek tesztet csinálni szöveget. Most akarod tudni, hogy mi van, vagy nem? Ha majd megjön akkor kevésbé fogsz csalódni mintha negatív lenne a teszt? És egyáltalán mi értelme van ennek a kérdésnek, szerinted mi honnan tudnánk, hogy terhes vagy-e?

2011. okt. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha nem vetted volna észre kis csibém,itt az emberek tanácsot kérnek a másiktól..Nem is gondoltam hogy meg mondják hogy terhes vagyok vagy sem..Csak tanácsot kértem..de ilyen "emberektől" mint amilyen te vagy az ember nem számíthat semmire...Mi a p...csának jössz föl erre az oldalra,ha nem tudsz normális választ adni?Ha nem tudod értelmezni a kérdést akkor inkább halgass.Kb ennyi...
2011. okt. 11. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Valószinű,hogy terhes is lehetsz meg nem is.Késhet is.Ezt nem lehet bisztosra megmondani.Én mindenfélekképen egy tesztett ajánlanék,hogy csinálj.Én a helyedbe már bizakodónak tartanám nagyon a terhesség fennálását és csinálnék tesztett.Én tesztett se tudok csinálni mert mindig időbe megjön.Jó lenne már ha én is tesztelhetnék egyszer.Tesztelj nyugodtan,sok esélyed van a babára.Bár nálam ha fáj a hasam akkor bisztos meg fog jönni akár,hogy is reménykedem.
2011. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

Ok "kiscsibém", tessék egy értelmes válasz:

Vagy terhes vagy, vagy nem.

Most jó? :D

2011. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!