Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is előfordul szeretkezé...

Másnak is előfordul szeretkezés után vérzés?

Figyelt kérdés

Ma együtt voltunk és volt, pedig nem szokott.Miért lehetett?Pedig még "vadok" sem voltunk:-)

Itt a görbém...szerintem még nem volt ovulációm:( [link]


2011. jún. 8. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Doki! Lehet fertőzés, valamilyen gyulladás, méjszájseb, stb.
2011. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A vérzést nem tudom,nekem még életemben nem volt,pedig vadulunk is néha!:) Szerintem nem egészen normális,ha vérzel szex után!

Peteérésed meg még tényleg nem volt!

2011. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Méhszájműtétem volt ősszel.2 hónapja voltam kontrollon, minden rendben volt, azt mondta szépen begyógyult és az eredményem is p2 sehol egy x.Babát szeretnénk már több mint egy éve.

Ez a 2. premenses hónapom.Vajon köze lehet hozzá?Vagy esetleg most lesz peteérésem és közti vérzés?Vagy tényleg fertőzés?Mert jól vagyok semmi gondom.

2011. jún. 8. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy ovud lesz, bár akkor meg még korai a vérzés. A vérzés olyankor azért van, meg kiszabadul a petesejt, megrepedt a tüsző. Neked meg a hőd szerint még nem!
2011. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is néha-néha előfordul kis vér a szex után.

Szerintem lehetséges, hogy pont most van a tüszőrepedés és ezért volt a vérfoltod! Na majd a görbéből kiderül úgyis a továbbiakban.

2011. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg amiatt van...Ha még egyszer előfordul elmegyek dokihoz....
2011. jún. 8. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!