Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok....

10 hetes terhes vagyok. Szeretkezés után pár csepp vérzés jelentkezik nálam (de csak ha a párom teljesen beteszi). Nem fáj, nem görcsöl, nem tart tovább, mint az aktus. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A dokimnak mondtam, a válasz az, volt, hogy előfordul, legyünk óvatosabbak. Egyébként teljesen zárva vagyok, jó mindig az uh. Csak kicsit idegesít. Valaki járt már hasonlóan?
2008. júl. 5. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is így jártunk a drágámmal!! Mi nem is vettük ésre, csak a végén!! nekem utánna még egy napig barnázgatott, de a doki megnyugtatott, hogy előfordulhat néha ilyen, vérbővek az alhasi szervek és könnyen sérülnek!! óvatosan próbálkoztunk, és azóta semmi gond!! Azt mondta, ha többször járunk így, akkor szóljak neki, de azóta mondom semmi!!

14 hetes kismami

2008. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha dokid azt mondta,hogy óvatosabban,akkor tessék óvatosabban szeretni egymást!Amúgy velem is történt hasonló,de egy kis odafigyeléssel,gyengédséggel nem fordult elő többé.Minden jót!19 hetes kismami
2008. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit megnyugodtam!
2008. júl. 5. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!