Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztaltatok ilyet a menstru...

Tapasztaltatok ilyet a menstruáció helyett?

Figyelt kérdés
Ma egész nap megjön érzésem volt, ez most estére enyhült. Azt hittem meg fog jönni, de nem jött, mintha valami visszatartaná. Most csak furcsán feszít az alhasam és az előbb kijött ilyen egybenmaradt kocsonyaszerű pirosas valami, kb. mint egy gomb, akkora volt ilyen nyálkás kocsonyaszerű. Mi ez??? Mensi helyett ez van! Egyenlőre 1-szer fedeztem fel, de olyan furcsán nézett ki, soha nem tapasztaltam ilyet!
2011. jún. 8. 17:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg néha olyat érzek, mintha a derekamba tűt szúrkálnának egy pontban.
2011. jún. 8. 17:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből még lehet bármi, de nagy eséllyel mensi. Drukkolok, hogy mégse az legyen!
2011. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Múlt hónapban is hasonló volt és nem jött meg, csak ez volt!

Szerintem most se fog megjönni csak ez lesz. De miért???

2011. jún. 8. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Tesztet csinàltàl?

Mert ha az elôzô "mensi" is ilyen volt csak, nem gôrcsôlôs darabos, akkor abban lehet baba! Csak hogy idôben tudd ha mégis van pocaklakò!

2011. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltak halvány pozitív tesztjeim utána, de aztán jött egy negatív teszt és azóta nem teszteltem. Görbémen is az látszik, hogy most volt ovulációm, és ha volt, akkor eleve nem lehettem babás. De most megint furcsa ez az egész, ami van velem. Ha nem jön meg, akkor tesztelni fogok megint, mást nem tudok csinálni. Meg elmegyek majd dokihoz is. Ha rendesen megjön, akkor pedig nem csinálok semmit. De nagyon furcsa ez az egész. Most is furán érzem a hasamat és derekamat, nem olyan mint lenni szokott mensikor és néha szurkáló érzetem is van, nagyon furcsa.
2011. jún. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!