Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valahol azt olvastam, hogy ha...

Valahol azt olvastam, hogy ha valaki terhes a mell nem csak megnő, hanem meg is változik, lesznek rajta valami "pöttyök"! Ez igaz? Mik lesznek rajta? Mikor kezd el látszani?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, erről még nem hallottam. Nekem ahogy elkezdett nőnia mellem, feszesebb nagyobb lett, és mivel nagyon fehérbőrű vagyok, az erek elkezdtek sokkal jobban kirajzolódni, ez egy kicsit zavaró volt, de már megszoktam.
2009. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az erek látszanak át a bőrön. Én innen tudtam, hogy babát várok, mert más tünetem egyik gyerekemnél se volt.
2009. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pöttyökért,ha jól tudom a prolaktin hormon felelős,ami egy tejelválsztó hormon.Terhes és szoptatós mamiknál megnő a prolaktin szint és a bimbón fehér kis pöttyök jelentkezhetnek.Persze vannak kivételek és nem mindenkinek jelentkezik.Van akinek a bimbó udvara sötétedik,de van akinek nem változik a színe.Érdekes:D

Bár ezek a jelek csak később jelentkeznek.Nem voltam még babás most még próba időszakos vagyok,de mindig figyelem a testem.Az biztos,hogy ha valami más az fel fogom jegyezni.Hőmérőzésből tudom,hogy sikerült vagy sem,így nem ér csalódás(annyira).

2009. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háát mindenkinél más, de tényleg, mert nekem mindig nagyon eres a mellem, és mindig vannak rajta pöttyök, meg kicsi dudorok, de sajnos még nem voltam/vagyok terhes.
2009. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!