Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Ma vagyok a...

Mi lehet ez? Ma vagyok a ciklus 16-ik napján, picit barnázok és úgy fáj a hasam alja, mintha meg akarna jönni. Elég gyengének érzem magam.

Figyelt kérdés
Peteérés, vagy esetleg az korábban volt és most ágyazódhat be? Vagy valami más? Járt már valaki így?
2009. márc. 20. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

erre én is kiváncsi vagyok.Én a 20 dik napon járok,és 14 napon volt pé-em,ma sok nyullos nyákot töröltem,ami ezelött nem volt,és megjön érzésem van,szurkál a hasam.


görbéd van?

2009. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van görbém, csak nem tudom, hogyan kell felrakni.
2009. márc. 20. 11:17
 3/7 anonim ***** válasza:
a diagrammod alatt ha megnyitod akkor ott egy hosszu link,azt kell átmásolni ide.
2009. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
[link] KÖSZÖNÖM!!!
2009. márc. 20. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem beágyazódás,ha sikerül befészkelni magát.
2009. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélem mindkettőnknek szerencséje lesz. Nem túl korai ez a tünet? Szinte még másfél hetem van a következő mensiig. És a görbe is elég hamar behúzta a peteérést. Éppen hogy elmúlt az előző havi.
2009. márc. 20. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem korai a tünet,van aki érzékeny a "jelekre",bár minden anya így érezné:)

Nagyon szép a görbéd és a hő felugrás beágyazódásra is utalhat.Reméljük manóka fészkeli be magát:D!!!

Szép napot!

2009. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!