Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megtermékenyülésnek van...

A megtermékenyülésnek van valami jele? Pl. Gyenge hasfájás szúrkálás a petefészeknél vagy valami ilyesmi? Tudom hülyén hangzik de a párommal 13-án voltam együtt és 2 napja szurkál meg nyillal a petefészkemnél.

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet nálam is hasonló!Mi 15-én voltunk együtt(akkor volt p.é is kb.),és tegnap voltak szurkák,nyilallások!Ma már megjön érzésem van,ápr.3-ra nem várom!Nemtom mi ez!Kíváncsi lennék én is rá!
2009. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
NEKEM SEMMI JELE NEM VOLT SEMMINEK ÉS MA VAGYOK 5 HETES 5 NAPOS KISMAMA. MOST SINCS SEMMI TÜNETEM.
2009. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat az első válaszadónak nekem 13-a a menszeszem utólsó napja volt és állítólag így is könnyen teherbe lehet esni mert menszesz után még két napig nyitva van a méhszáj!!!De fáj a mellem is meg feszítő érzésem van a hasam alján mindjárt megyek és veszek egy tesztet!!!Ha megcsináltam írok oké?
2009. márc. 20. 12:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 14-én próbálkoztunk utoljára,de én is hasonlókat érzek,igaz,nekem holnap kellene megjönnie. Remélem,nem fog... :)

Kíváncsi vagyok a teszted eredményére! Én nem merek még tesztelni,majd 4 nap múlva,ha még akkor se jönne meg.

2009. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na teszteltem negatív de majd csinálok még egyet kb.2 hét múlva mert mindenhol azt olvasom hogy a beágyazóás 1-2 hét ugyhogy sztem korai volt de a későbbi tesztben bizakodom!!!!
2009. márc. 20. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
nekem 17-én volt a peteérés és nekem ma voltak ilyen tünetek:)
2009. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként már el vagyok bizonytalanodva az ovulációs időszakot illetően. A ciklus.hu is mást számol és dr. Timmerman honlapja is. Melyiknek hihetek? a különbség 5 nap.
2009. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!