Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykúp használhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykúp használható e durex sikosítóval együtt illetve aktus után sima vízzel (szappan nélkül) lehet tusolni? Normális e, hogy 14 évig szedtem triodena fog. Gátlót, most le kellett tennem és azóta tompa fej és hasfájás mindennapossá vált?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
én a pharmatex mellé semmit sem használnék, (már alapból a pharmatexet se védekezésképpen de ez az én véleményem) és fürödni sem szabad utána ha jól tudom meg előtte sem két-két órát sima vízzel sem. a fejfájás és hasfájás nem nomális, mondd el a nőgyógyászodnak és ha soká fáj és nem törődik vele akkor háziorvos és küldjön el kivizsgálásra.
2009. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pharmatex termékek csak akkor hatásosak 100Xban, ha minden pontját szigorúan betartják. És ennek köztük van, hogy ne fürödj le előtte-utána 2 órával és ne használj síkosítót!

(max a nyálat tudom ajánlani, azt nem hiszem, hogy ártana)

2009. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem láttam leírva azt,h ne használj síkosítót,ezért mi szoktunk.Néha még a fürdés is becsúszik előtte,de pharmatex mellé mi általában megszakítással is védekezünk.Olyan is volt,h nem szakítottuk meg mellette és szerencsére még nem történt gond.Nem olyan könnyű teherbe esni.Jobb kerülni a kétes helyzeteket,de szerintem nem lesz tőle nagy gond ha használtok síkosítót.
2009. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Síkosítót ugyanazért nem szabad használni, mint ahogyan fürödni sem szabad. Bekerül oda egy idegen dolog, aminek teljesen más állaga és ph-ja van. Ezzel a gyártók nem számolnak és ezek a dolgok felhígítják és csökkentik a hatékonyságot. Síkosítot használni kb olyan a hüvelynek, mintha vízet juttatnál a hüvelyedbe. Nem szabad, ha nem akarsz bajt belőle.
2009. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ és a segítséget! Bár az még homály,h a sikosító és a sikosított óvszer között mi a rizikófaktor különbség?! Hiszen ha sikosító tilos,akkor a sikosított óvszer(baleset esetén szintén gáz van akkor)?! Igen,olvastam tüzetesen a tájékoztatót,csak a mondat elég furcsán volt megfogalmazva és nem tudtam eldönteni, hogy tusolni nem szabad 2 óráig v a hüvely irrigációra vonatkozik.Köszi :-)))
2009. szept. 29. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!