Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36. nap 30 napos ciklusoknál,...

36. nap 30 napos ciklusoknál, hő fennt, mensi még mindig nincs, viszont keddi és ma reggeli teszt negatív! Lehet még baba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
simán:)nekem 42 napon se mutatta ki a teszt...bizti késői pé volt, vagy csak mensi szórakozik késik drukk h baba legyen
2009. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi én is a tünetek is megvannak, csak van aki azt mondta, hogy ilyenkor az ember képes magábabeszélni a tüneteket is... szóval még és már megint napok kérdése...
2009. márc. 20. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, nekem még másfél hét után sem mutatta ki! :)
2009. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
délután 3kor vettem észre, hogy a krémes váladékom kicsit halvány barna... most még mindig semmi, ugyan olyan állagú és csak akkor látom, ha wcpapírral benyúlok... ez most mit jelent?? meg fog jönni?? vagy lehet még baba?? kérlek segítsetek nem tom mit gondoljak...
2009. márc. 20. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!