Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kiderül, hogy hormonális...

Ha kiderül, hogy hormonális okokból nem jön össze a baba, akkor kb hány havi kezelés alatt jöhet rendbe, és lehetek végre babás?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok.Jövőhéten megyek hormonvizsgálatra.Te talán voltál már?Bocs hogy a válaszodra nem tudok válaszolni!
2009. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy konkrétan melyik hormon okozza a meddőséget. Mert ez lehet ösztrogénhiány miatt, progeszteron túltengés miatt, prolaktin szint növekedése miatt, magas pajzsmirigyhormon szint miatt. Mindegyikre kell valamilyen kezelés, és tudomásom szerint időtartamban nem egyformák. Én kb. egy hónap prolaktin-csökkentő kezelés után még nem vagyok terhes. (Sajnos)
2009. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, tudni kell, hogy mely hormont/-okat kell segíteni. Nálam az agyalapi mirigy nem működött helyesen a stressz miatt. A prolaktinra vigyáztunk, peteérést serkentettek. És az első gyógyszeres hónapban tökéletesen sikerült!
2009. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!