Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik kezelés ellőtt vagyok...

Lombik kezelés ellőtt vagyok valami bevált módszert hogy biztosabban megfoganjon a baba?

Figyelt kérdés
decemberben volt egy sikertelen beültetésem . És Márciusban el kezdem újra a projektet de valami vitamint vagy teát tudnátok ajánlani hogy sikeresebb legyen mint az előző?
2011. jan. 11. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Bevált módszert nem tudok, de a gyógyszertárosunk esküszik a napi min. 400 E-vitaminra :) Ártani nem fog. Mikor a babát terveztük én is szedtem, fele ennyit, és elsőre sikerült. Ki tudja, talán ez is benne volt...
2011. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bízni kell benne és 3 napig feküdni. Nekem ez jött be.
2011. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs bevált recept,mert ha lenne akkor minden lombik sikeres lenne:(

Nekem 4 lombikom volt,mindent megtettem ami lehetséges és mégsem sikerült!

De néhány dolog ami segíthet:Ne aggódj,pozitív hozzáállás!

Sok sikert!

2011. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani, amit a harmadik, nekünk eddig két sikertelen volt (a másodiknál bár elindult a beágyazódás, de nem fejeződött be), pedig én is szedtem mindent, amit mondtak, meg kíméltem magam, meg volt pozitív hozzáállás is. Sajnos nincs tuti módszer. Sok sikert nektek!
2011. jan. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg folyadék és sok fehérje (pl.: túró).
2011. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!