Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mi van!? Szerintetek...

Nem tudom mi van!? Szerintetek mi lehet? Elment a babám vagy még reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Márciusba hagytam abba a Femoden fog gátlót. Áprilisba magától megjött májusba semmi de 29-én csináltam egy +tesztet. De tegnap viszont megjött. Tegnap mentem volna dokihoz felhívtam és az aszisztens azt mondta akkor mennyek ha elmúlt.De szerinte nincs baba.

Linkeltem a 29-i tesztet.


[link]


2011. jún. 9. 23:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Sajnos nem elég éles az a bizonyos második csík. Elég határozatlan.
2011. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyire vérzel? Miért kell akkor menni mikor elmúlt? én elmentem volna a korházba azonnal, csinálnak egy uh-t.

2011. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Már feltettem ezt a tesztet korábban és nagyon sokan azt írták,hogy +.De nem éltem magam bele nagyon csak azért szar és most nem tudom,hogy mi van .

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2011. jún. 9. 23:33
 4/37 A kérdező kommentje:
Annyira nem erős 4-órát kibír egy tampon.
2011. jún. 9. 23:35
 5/37 anonim ***** válasza:
Nem akarsz menni a kórházba, és azonnal megnéznek!!
2011. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
23:32-es szerinted akkor ha korán reggel bemegyek meló elött a kórházba akkor megnéznek?
2011. jún. 9. 23:37
 7/37 anonim ***** válasza:
Persze, megnéznek. Én tutira nem várnék amíg elmúlik. nem is tudom hogy mondhattak ilyet.
2011. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Én a dokimmal akartam beszélni de az aszisztens azt mondta hogy nem tudja adni mert vizsgál.

Már bánom,hogy nem hívtam fel a dokimat mert tudom a mobilját.Amúgy a péterfy legjobb orvosa lehet bent is lesz reggel akkor mindenféleképpen bemegyek.Csak mindenki mond mindent azt,hogy nem is volt baba meg,hogy lehet ciszta meg hogy a fog gátló kavar be

2011. jún. 9. 23:46
 9/37 anonim ***** válasza:
én az első gyerekemet a Péterfyben szültem,ami nagyon pozitív élmény volt(a 2.babát az István khzban,az meg még pozitívabb).Ha van dokid,megvan a mobil száma is,mi a viharért nem hívtad már fel?!Én biztos,hogy nem vártam volna eddig(sem).
2011. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom de akkor szerintem reggel bemegyek a korházba.

Munkatáram is azt mondta hogy szerinte csak most volt magától peteérésem és azért jött meg most. De akkor nem értem miért volt + a teszt mert mindenki azt mondja akinek mutattam hogy az.Csak ha volt is valami akkor már nem lesz késő?

2011. jún. 10. 00:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!