Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mi van!? Szerintetek...

Nem tudom mi van!? Szerintetek mi lehet? Elment a babám vagy még reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Márciusba hagytam abba a Femoden fog gátlót. Áprilisba magától megjött májusba semmi de 29-én csináltam egy +tesztet. De tegnap viszont megjött. Tegnap mentem volna dokihoz felhívtam és az aszisztens azt mondta akkor mennyek ha elmúlt.De szerinte nincs baba.

Linkeltem a 29-i tesztet.


[link]


2011. jún. 9. 23:17
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm,hogy ennyien aggódtatok de sajna 90%-hogy elvetéltem.

Kedden megyek vissza még egy vérvételre és ha nem emelkedik a hcg szint akkor sajna ennyi volt :S

2011. jún. 10. 22:21
 22/37 anonim ***** válasza:

szia!


a doki nem látott semmit? mennyire véreztél? nem akarlak bíztatni, mert akkor mégnagyobb a csalódás, de én az első terhességemnél 12. hétig véreztem, volt hogy otthon kellett 3-4 napot feküdnöm, nem volt elég a tisztasági betét. Mindig mentem uh-ra de nem látták, honnan vérzek. 12. héten múlt el. Azóta már megszületett a kisfiam, aki múlthéten töltötte a 4. évet, nagyon okos, teljesen egészséges gyermek.

Remélem te is így jársz és jövőhéten megírod, hogy minden rendben!

Szorítok értetek!

2011. jún. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Nem látott semmit meg a hcg se mutatott semmit a normális értéken volt:(

Kedden megyek vissza vérvételre jó lenne ha emelkedne addig.

2011. jún. 11. 22:33
 24/37 A kérdező kommentje:
Azt mondták,hogy a hemoglobinom 126a Bhcg meg 135, valamennyi arra már nem emlékszem. De szerintem sajna már nem lesz ebből baba :S
2011. jún. 12. 17:48
 25/37 anonim ***** válasza:
sajnálom...
2011. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Kis felvidítás gyanánt írom neked, hogy nálam is pontosan így volt, be is mentem ügyeletre hétvégén, este, egy mérges orvos megvizsgált, persze nem látott semmit és elküldött a halvány tesztemmel együtt. Mondta, hogy meg fog jönni rendesen, majd utána menjek újra. Nem jött meg rendesen, csak úgy feleannyira, mint szokott. Nem múlt el teljesen, de hétfő lett és elmentem az sztk-ba máshoz. Ott már látták a babát.
2011. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

:)

Örülök neki, hogy ott van a baba.

Remélem nekem is ott lesz holnap :)

2011. jún. 13. 21:48
 28/37 anonim ***** válasza:

szia!


mi újság? remélem jó hírek!

2011. jún. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Hát még semmi holnap lesz meg az eredménye a vérvételnek délután.
2011. jún. 14. 22:10
 30/37 anonim ***** válasza:
Mi van Veletek?Írd meg légyszi!
2011. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!