Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már egy hetet késik, de a...

Már egy hetet késik, de a melleim nagyon fájnak és a petefészkem nagyon görcsöl. Terhes lehetek, vagy csak felfáztam?

Figyelt kérdés
Kérlek segitsetek.17 éves lény vagyok.Tesztet még nem vettem,majd 7főn.Hanyingerem nincsen,nem szédülök,de mégis féllek.A fiuval,akivel lefeküdtem,nem vagyok mar együtt vele.A szüleim nem tudom mit csinalnának.Mert én jo családban nevelkedtem.Kérlek irjatok minnél többen.
2009. márc. 20. 19:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és nem védekeztünk,tablettát sem szedek,de viszont csak pár percet szeretkeztünk...Sokszor csináltuk mar megszakitassal,soha nem volt baki...De miert nem jön meg?Nekem max 5 napot szokott késni.
2009. márc. 20. 19:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp tesztelj! Nem biztos, hogy terhes vagy, több oka is lehet a késésnek. De ha mégis pozitív lesz, a szüleidet mindenképp avasd be. Persze biztos, hogy nem fognak neki örülni, de neked 100%, hogy a legjobbat akarják!
2009. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött,nagyon happy vagyok.Tegnap ittam deci vörösbort,szerintem az segitett.
2009. márc. 21. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy megoldódott. Nem hallottam még a vörös borról, hogy ilyet okozna. De nem is ez a lényeg! Legközelebb figyelj oda a védekezésre, hogy elkerüld ezt a felesleges idegeskedést és aggódást. Gondolom neked sem hiányzik. :)
2009. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Háát nem bizony.Rááadásul a pasi,aki miatt aggódtam nem is szeretem,hanem csak jol kihasznált.Jah,a vörösbor tényleg egy jó módszer,hogy megjöjjön:)
2009. márc. 22. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!