Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elsőre mennyi az esélye a...

Elsőre mennyi az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsőre mennyi az esélye a teherbeesésnek?

HA a mensim előtt 13 nappal szeretkezünk, akkor sikerül majd teherbeesnem?


2008. febr. 21. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én soha nem szedtem fogamzásgátlót, november óta próbálkozunk, még nem vagyok terhes.

Szerintem 50% vagy igen, vagy nem. Én is azt hittem, elsőre terhes leszek, nem szedtem soha semmit, egészségesek vagyunk, aztán mégsem megy úgy, mint a karikacsapás... Szóval amikor az égiek küldik, akkor jön...:)

2008. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A terheskönyvemben a következőket írják: a rendszeres szexuális életet élő párok esetében a nők 25%-a esik teherbe egy hónapon belül, 60 %-a hat hónapon belül, 80 %-a egy éven belül és 90%-a 18 hónapon belül. Vannak azonban mind a férfi, mind a nő vonatkozásában olyan tényezők tényezők, amelyek elodázhatják a teherbeesést (dohányzás, alkoholfogyasztás, túlsúlyosság, magas hőmérséklet, vegyi anyagok - ezek csökkenthetik az ondó mennyiségét és minőségét, a pete minősége az életkorral is romlik, az egyik kürt elzáródhat, sérülhet stb.).


Én egy vagyok a szerencsés 25%-ból, nekünk elsőre összejött úgy, hogy a peteérés-gyanús időszakban minden nap együtt voltunk.


Rem tudtam segíteni, üdv.: egy 24 hetes kismami

2008. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a saját tapasztalatom: kiszámoltam a termékeny napokat a mensi alapján, +/- irányban rászámoltam 2-2 napot, és minden nap együtt voltunk a férjemmel. Ez volt az első igazi próbálkozásunk, most pedig a 16. hét végén vagyok. Tehát elsőre is megvan az esélye. :) Legalábbis én a szerencsések közé tartozom. Remélem neked is sikerül! És mindenki másnak, aki szeretné.
2008. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2008. febr. 21. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!