Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy elsőre sikerül...

Lehetséges hogy elsőre sikerülhet az inszemináció? Nagyon szeretnénk babát,3 éve.

Figyelt kérdés
tavaly voltunk dokinál kivizsgáláson,párom andrológián.nem volt tul jó az eredménye.kontrollra visszakellett volna mennie,de valahogy elmaradt.a mennyiségével nincs gond,20ml/nl.a minőségével volt gond.kértem most uj időpontot.erre a hónapra kaptunk időpontot.utána foglalkoznak velem.átjárhatósági volt nekem.átjárható,de az egyik petefészkem nincs kifejlődve.meg hátrahajló a méhem.és biztos ez is neheziti.ezért szeretnénk inszeminációra menni.de kitudja oda is mikor kapunk időpontot.jó lenne ha elsőre sikerülne.már kivagyok idegileg h sose nem jön össze.ismerettségi körömbe mindenkinek összejön.
2011. okt. 13. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne törődj azzal, hogy az ismeretségi körödben hanyadjára jön össze a baba, mert ez nem verseny. Ráadásul csak feleslegesen stresszelnél rajta, hogy neked is sikerüljön elsőre. Sok embernek meg sokadjára sem jön össze, van akinek a lombik sem.

Türelem, és sok sikert!

2011. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is hasonló cipőben járok,mint Te:Már több,mint 2 éve szeretnénk babát,1 év után mentem orvoshoz.Mindkettőnk részéről vannak problémák(páromnál rossz spermakép,nekem nincs peteérésem...)sok vizsgálaton voltunk,szedtem gyógyszert...már mi is csak inszemben vagy lombikban bízhatunk....35 vagyok.Lelkileg engem is megvisel nagyon a sikertelenség,hónapról-hónapra teljesen a padlóra kerülök,amikor "megjön". Kitartást kívánok,és nagyon sok sikert!!!!
2011. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)pedig szedtem több féle vitamint is.az se használ:(most pl barátcserje kapszulát szedek.mindig csak reménykedek.de félek h kifutok az időböl,már 29 vagyok:(
2011. okt. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!