Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A suliban egy fiú a nadrágját...

A suliban egy fiú a nadrágját a székemre dörzsölte és teljesen meg vagyok ijedve hogy mivan ha sperma került rá és én terhes vagyok? Kell ettől félnem?

Figyelt kérdés
nagyon félek! ! és nekem még nincs meg a mensim akkor lehetek terhes? fáj a mellem + a hasam és nagyon megijedmtem...
2008. febr. 21. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! így tuti nem eshetsz teherbe. Föleg ha még a mensid sincs meg. A melled és a hasad lehet azért fáj, mert meg fog jönni.
2008. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem vagy terhes. És azzal is egyetértek, hogy a tüneteid inkább pont arra utalnak, hogy meg fog jönni.
2008. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hogy félj gondolom még nagyon fiatal vagy.Ha még nem kezdődött el a menstruációd semmiképpen nem eshetsz teherbe,meg amugy is milyen rossz vicc ez a suliba hogy a fiuk ilyet tesznek. ne izgulj tuti nem leszel terhes.
2008. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség 2 ember testi kapcsolatának a következménye.Gondolom mivel a menstruációd még nem jött meg ezért szexuális életet sem élsz.Addig nem kell félned attól, hogy teherbe esel.
2008. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az eddigi legbetegebb kérdés!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. okt. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!