Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy terhesség...

Van olyan hogy terhesség alatt az ember többet iszik? Megtudok egy nap inni vagy 3-4 liter üdítőt.

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha sokat iszol, amíg nem vizesedsz. Viszont nem üdítőt kéne, hanem gyümölcslevet, ásványvizet. Bár azt nem írtad milyen üdítőt, de ha cukrosat, szénsavasat, akkor lehet azért innál állandóan, mert a szervezeted hiányolja a folyadékot.
2009. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha sokat iszol,de az nem mindegy,hogy mit.Az üdítők nem éppen a legideálisabb italok,mindegy,hogy cukros vagy cukormentes mindegyikben van méreg bőven.Persze jól esik 1-2 pohár gyümölcslé vagy más üdítő,de a legjobb a tiszta víz.
2009. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

még nem tudom hogy terhes vagyok e de nagyon meglehet!

és azért kérdeztem hogy esetleg van e ilyesmi tünet?

2009. márc. 21. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom az én példám általános-e, de mielőtt + teszteltem, folyton szomjas voltam (persze még most is). Nem tudom hogy ez tünet e, de én inkább arra gyanakodtam- "forró" vagyok- így sokat iszom :)

Kívánom, hogy a nagy szomjúságodra tesztelj egy szép ++++++++++++ :) Te is!

2009. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. márc. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!