Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan írják, hogy a mensi...

Sokan írják, hogy a mensi előtt mindjárt megjön érzésük volt, fájt a hasuk, de mégsem jött meg és terhesek voltak. Szerintem sok reménykedő leendő kismama nevében is teszem most fel kérdéseimet a tapasztaltaknak. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Írnának az érintettek bővebben a tapasztalataikról? Hogyan fájt a hasatok előtte és a nemvárt idején? Volt különbség a hasfájás között, vagy ugyanolyan érzés volt, mint amikor várjátok, hogy megjön? Ma vagyok a 20. cn-omon. Már érzem a hasfájást. Már napok óta fáj, sokat görcsölgetett a méhemnél, de ma úgy fáj, mint ahogy meg szokott jönni és fel is puffadt a hasam. Ha valaki terhes, felpuffad a hasa? És még egy fontos kérdés, amit már régen meg akartam kérdezni. A mindjárt megjön érzés és az, hogy úgy érzed, meg fog majd jönni, az egy és úgyanaz, vagy a mindjárt megjön érzésnél azt érzed, hogy márazonnal, vagy csak rövidebb így kimondani?
2009. márc. 21. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a 29 napnál tartok és fájdogál a hasam 3 napja.Remélem nem fog megjönni már nagyon várunk egy picurra.Nekem úgy fáj mint máskor dehogy baba van e vagy nincs nem tudom.Annyit tudok hogy egy kérdésnél odaraktam a hőgörbémet és azt írták rá hogy úgy néz ki hogy trifázisos.Ezért reménykedem mert az általában 95% ban babát jelent.Remélem benne vagyok a 95%-ban!!Csak ez a hasfájás görcsölés ne lenne mert mindig rettegve megyek el wc re.Kedden vagy szerdán tesztelek!

Sok sikert neked is!

2009. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem ugyanúgy fájt a hasam azelőtt is mielőtt megjött volna, és akkor is mikor kiderült, hogy terhes lettem. Nálam a mindjárt megjön érzés annyit tesz, hogy nem "márazonnal", hanem hamarosan. Annyi volt a különbség, hogy én mensi előtt egy héttel szoktam érezni ezt a hasfájós dolgot, viszont, mikor babás lettem már jóval korábban éreztem, kb 2 héttel a nemvárt előtt és ezért lett gyanús. Sőt már a melleim is nagyon fájtak és feszültek akkor. Aztán mikor mégsem jött meg, 1 napja késett, már pozitívat teszteltem.
2009. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szia. valo igaz, hogy ha terhes az ember lanya erezheti a majdnem megjon erzest. nekem ez kozel 5 honappal ezelott volt, mar nem naon tudom hogy pontosan ugyanolyan intenziven ereztem e a mensi kozeledtet, de azt hiszem hogy gyengebben,de ereztem, ezert nem is teszteltem, mert gondoltam hogy ugyis meg fog jonni, erzem.terhesseg idejen is erzi az emeber a majdnem meg jon erzest, en pl. 3 honapig ereztem mindig azokon a napokon amikor meg kellett volna jonnie, most mar abszolut nincs olyan erzesem.igen, felpuffad a has is, de mensikor is szokott, szoval nem mondanam tipikus terhessegi tunetenek.
2009. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én megpróbálkozom a válaszokkal, amire tudok reagálok.

A mindjárt megjön érzés nálam olyan volt, hogy mindig azt éreztem, hogy most tuti megjött. Állandóan rohangáltam a fürdőbe nézegetni magam és mindig vittem a betétet is.

A hasam pedig a pozi teszt előtt kb egy héttel volt állandóan felpuffadva és ez eltartott a 8. hétig (akkor sajnos elvesztettük a babát).

A hasfájás pedig inkább amolyan szurkálások voltak, néha erősebben, néha gyengébben de csak pár mp-ig tartottak. Nálam a nem várt mensi napja körül a hátfájás is megjelent és a mensi előtti napokban már érzékeny volt a mellbimbóm is és viszketett.

A nem várt előtti héten pedig már rengeteg fehér, krémes folyásom volt, de ez ahogy olvasom, valakinek pont az ellenkezője.

2009. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő válaszokat. Annyira irigyellek titeket. De még azt érzem, hogy még mindig vágyom újabb infókra. Volt egy hozzászólás, ami nagyon bíztatóan hangzott, ha belegondolok, eddig nálam sokminden úgy zajlik, mint az itt leírtaknál. Engem csak az zavar nagyon, hogy sohasem fáj a mellem. Az elmúlt hónapokban sem és nem is lett baba. Kb. két napja egy "iciripicirit" duzzadtnak éreztem a melleimet, de nem igazán fájtak, mára pedig el is múlt az érzés. Mindenki azt írja, hogy nagyon fájt a melle, nekem nem. Ez olyan kiábrándító. Van egy "iciripiciri" krémes folyásom is, de nagyon kevés. Sokan azt írták, hogy nekik nagyon sok volt. Mennyi az a nagyon sok? Mert nekem csak egy pici maszat volt a bugyimon, amikor mentem a vécére. Tehát tényleg nem sok. Tegnap éreztem fémes ízt a számban, de nagyon erősen. Vettem is elő gyorsan a telefonomat (tükrös) és néztem, hogy nem vérzik e a szám, mert annak is olyan fémes íze volt, de nem láttam. Írnának esetleg olyanok is, akiknek volt terhesség alatt fémes íz érzésük, hogy az milyen? Megfelel az általam leírt tapasztalatoknak? Előre is köszi a további válaszokat!
2009. márc. 21. 18:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A mellfájásról csak annyit, hogy nekem mindig már pé-kor elkezd érzékennyé vállni a mellem, ha megfogom akkor érzem, és a ciklus vége fele már annyira, hogy kényelmetlen rajta feküdnöm, mindig igazgatnom kell. És mégsem vagyok soha terhes, úgyhogy ez miatt ne izgulj. Mindenkinél más.
2009. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Úgy látom én vagyok a te embered.15 hónap után a 3. clostis hónapomban ma pozitívat teszteltem.Eddig mindig fájt a mellem,folyásom is volt.Hát most a mellem egyáltalán nem fáj,és folyásom is alig van.A mindjárt megjön érzés nálam ugyanolyan mint menzikor de csak a nemvárt napja óta tart,azóta viszont borzalmasan szurkál a petefészkem.

Úgyhogy van remény!

Sok sikert!

2009. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató hozzászólásokat. Ma vagyok a 21. napomon. Már csak néhányat kell kibírni és minden eldől.
2009. márc. 22. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet már nem fogod elolvasni, de lett belőle baba végül ?
2012. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia. Akkor nem, de másfél évvel később igen.
2012. nov. 4. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!