Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom menniy idős korától...

Kislányom menniy idős korától írjam ki a kérdéseimet inkább a "kisgyermekek" kategóriába?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Off, és bocsi. Ez jó kérdés... épp tegnap gondolkoztam el rajta, hogy mikor kerülünk majd a kisgyermek kategóriába. Kíváncsi vagyok, mások hogy gondolják.
2010. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 éves korától :)

Amúgy nem tudom ez csak az én véleményem :)

2010. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem 15 hónapos a kislányom,és már olyan gyerekes dolgai vannak, nem babásak. Furcsa néha együtt olvasni a kérdéseimet a köldökcsonk ápolós stb.. kérdésekkel,de hát azért tulajdnoképpen még ő is kicsike.

De akkor ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a dilemmával... :-))

2010. aug. 27. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
1 éves kortól.
2010. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányom másfél éves, és pár hete kezdtem rájönni arra, hogy már nem vagyunk érintettek a jól megszokott "Babák" témakörben, mert kinőttünk belőle, sajnos. Kérdést már nem is tudnék ide feltenni, max. segíteni tudnék a válaszokkal, mert megnőtt a pici babám. Én sokszor csak átolvasom a kérdéseket és válaszokat, mert mások tapasztalatai hasznosak lehetnek nekem is, és egyre gyakrabban veszem észre, hogy csak átfutom a kérdéseket, meg sem nyitom a választ, mert már annyira kinőttünk belőle. Szóval szerintem lassan kezdődik a "Kisgyermekek" kategória, sajnos, sajnos!:(
2010. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

0-6 hét : újszülött

6 hét - 6 hónap : csecsemő

6 hónap - 12 hónap : kisded

12 hótól kisgyerek


ez egy könyveb volt leírva.

2010. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!