Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki tabi mellett esik...

Ha valaki tabi mellett esik teherbe, akkor is rendesen jelentkezik a megvonásos vérzés vagy már az sem jelentkezik? Hogyan derül ki a terhesség tabi mellett? Milyen gyakori, hogy vki terhesség mellett is menstruál?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhesség mellett nem menstrualnak a nők, esetleg csak ritkan. ha terhesség alatt verzik vki, akkor az nem menstruacios vér, és nődokihoz kell fordulni.
2009. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen az első terhességi jel lehet a vérzés kimaradása, vagy kevesebb és minőségileg más vérzés...

De más tünet lehet: mellérzékenység, feszülés, mellbimbó érzékenység, hányinger, szédülés, esetleg alhasi görcs, ami a mensis görcshöz hasonlítható, hasszurkálás szerű fájdalom

egyenlőre ennyi jutott eszembe!

Talán arra gondolsz hogy nálad ez történhetett?

2009. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már nem gyanakszom erre, mert csináltam tesztet. Kicsit összezavarodtam, mert olyan mellékhatásai (görcsök, mellfeszülés, hányinger) vannak a tabinak, ami terhességi tünet is lehet akár, viszont megvonásos vérzés rendesen volt. 2 levelet szedtem be eddig, de marha zavarók a mellékhatások, úgy néz ki nem nekem való :S

Viszont nem vagyok teljesen tisztában azzal, hogy a tabi hogyan kavar be a terhességi tünetekbe, ezért kérdeztem.

2009. márc. 21. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ez megnyugtat, én is hasonló cipőben jártam az előző két hónapomban. Fogitabi mellett minden hónapban egy héttel a menzi előtt elkezdődtek a terhességi tünetek (cicifájás, váratlan hányinger, hasszurka) és mindig csak úgy tudtam magam megnyugtatni, ha vettem tesztet. Akkorában én is írtam ki hasonló kérdést, de nem kaptam érdemleges választ. Végül mindig nega lett az eredmény. Most még 5 tabim van az utolsó levelemből, megtévesztő jeleknek eddig semmi híre. Valszeg csak a tabletta tartalma játszik a szervezeteddel, ha rendesen szeded, nem sok esélyed van a váratlan terhességre.
2009. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nekem nem csak mensi előtt vannak ilyen tüneteim, hanem a tabiszedés alatt végig. A szünetben enyhülnek a tünetek, de amint kezdem a másik levelet, visszatérnek.
2009. márc. 22. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!