Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elfelejtettem bevenni a...

Elfelejtettem bevenni a következő havi gyógyszeremet és kihagytam az első 3 napot. Ezen a napon szeretkeztem a barátommal, és akkor jutott az eszembe, de nem ment el belém. Aggódnom kéne? Amúgy már 4 éve szedem folyamatosan a gyógyszert.

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
van esélyed a terhességre. a gyógyszert szedését mindig be kell tartani, ha azt akarod, hogy rendesen védjen.
2009. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szia!

velem is pont ez történt meg pont 3 szem!

mondjuk én 1 éve szedem. és ez volt vagy 4 honapja és semmi sem történt iszonyat kicsi az esélye hogy valami legyen.szerintem nem kell aggodni

2009. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van ráírva a betegtájékoztatóra, hogy kieg. védekezés kell, ha már 1 szemet is elfelejtettél bevenni és túllépted a 12 órát a pótlással.
2009. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel ez a 3 szem sok, h kihagytam...most egy hónap szünetet kell tartanom, ezért nem is szedtem be a következőket.
2009. márc. 21. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta azt a bődületes marhaságot, hogy hagyj ki 1 levelet???????? Ekkora hülyeséget...Az egészségeddel játszol! Ha szünetet akarsz tartani, akkor min. fél évet. Ne szórakozz azzal, hogy egyik hónapban szeded, másikban nem. Ez többet árt, mint használ! Szedned kellett volna tovább a levelet!
2009. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!