Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetesen a baba már össze...

Edus83 kérdése:

18hetesen a baba már össze vissza forog, vagy még folyamatosan fejjel lefelé van? Első babás vagyok és elfelejtettem meg kérdezni a dokitól. De uh. Lefelé volt, ezért a furi kérdés!

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez baba meg anyuka függő, akinek kicsit több a víz vagy élénkebb a baba az simán bukfencezik még a 33-34.hétig akármennyit...

az én fiam pl. szintén első terhesség volt, a 18 heti UH tól kezdve sűrűn volt UH-zva és mindegyiken fejvégű volt, sose helyezkedett el másképp.

Most a második baba ő 20 hetesen medencevégű volt, 26 hetesen koponya végű, 32 hetesen pedig faros. És most is az még.

Első babásoknál még feszes a méh, a hasfal, az általában irányban tartja őket fejjel lefelé :)

2009. szept. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:))!!!
2009. szept. 10. 08:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi pont tegnap este voltunk a dokimnál és folyamatosan mocorgott, rugdosott, forgott. Átlósan helyezkedett el, de hol feljebb lehetett a fejét mérni, hol egész lent. Szerintem még van helyük ilyenkor és el tudnak úgy helyezkedni ahogy nekik a legjobb, tehát össze-vissza :)

Másik 18 hetes kismami

2009. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még foroghatnak, babafüggő. Én 18 hetesen a hét elején voltam genetikai uh-n aztán a hét végén meg 4D-n és az egyiken fejvégű volt, a másikon már medencevégű :)

Hogy azóta hányszor forgott még nem tudom, de 27 hetesen is medencevégű volt és 34 hetesen is, és szerintem most is még az.

Sok boldogságot!

36 hetes kismama

2009. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem tudom, hogy mikor hol fekszik, de egyik nap majdnem a köldökömnél rugdos, másnap meg a szeméremdombom fölött. Szinte minden nap máshonnan érzem, és nem hiszem, hogy hol a keze, meg hol a lába volna, mert elég erőteljesen rugdos ahhoz, hogy azt a kezével csinálja.
2009. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, 21 hetes vagyok
2009. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!