Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van már egy kislányom. Januárb...

Van már egy kislányom. Januárban volt missed abom, azóta megjött a mensim rendesen 38 nappal a műtét után. Merjek nekiállni a babaprojektnek?

Figyelt kérdés

Szedek vitamint is, iszom a teákat, és lelkileg is úgy érzem készen állok egy újabb babára.

De, sokat olvasok itt ezen az oldalon is. Megnyugtat sokszor, bár van, hogy elbizonytalanít.

Nagyon szeretnék már babás lenni, de félek mi lesz ha megint ez történik.

Hogy győzzem le a félelmemet?

Tudom, lehet össze sem jön rögtön és akkor meg csak megy-megy az idő....

És attól is félek, hogy később sem fogok kevésbé aggódni, ha még várnék is, ha sikerül teherbeesnem.

Merjek belevágni?


2009. márc. 21. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is pont igy vagyok. 3 hónapja volt missed abom. Csütörtökön voltam nőgyógyásznál aki azt mondta minden rendben lehet próbálkozni. Főleg mert épp peteérésem van. Nem is gondolkodtunk csak rohantunk haza. Talán így a legjobb. Rögtön belevágni.

Én is félek, de félni fogok egy hónap vagy 1 év múlva. Ez benne marad az emberben örökre.

szorítok neked.

2009. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is december végén volt vetélésem, 8 hetesen. Az után 26, utána 28 napra jött meg. Most vagyok a 29.napon, mensinek eddig még (kopkopkop) se híre, se hamva :) Kicsit megzuhantam a vetéléstől, és mostanában szinte csak ezzel foglalkozom, szerencsém, hogy a 16 hónapos kicsi fiam elvonja a figyelmem ;)

TEgnapelőtt és tegnap (én írtam a kérdést is) a clearblue teszteimen 1-1 nagyon vékonyka, de határozottan kék csík díszeleg. Nem merem beleélni magam. De mi is nagyon vágyunk már a kistesóra.

Ha úgy érzed, hogy készen állsz, akkor nem szabad félni. Az aggódás és a negatív gondolatok nem tesznek jót. Én arra gondolok, hogy kétszer csak nem csap ugyanoda a villám, nem? :)

Nagyon drukkolok Neked, remélem hamarosan pocakos leszel!!!!

Te meg picit drukkolj nekem, hogy erősödjön a vonalam ;)

Szép napot!

E.

2009. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem decemberben volt missed-ab om. Eléggé megviselt, depis is lettem utána, és csak arra gondoltam hogy teherbe akarok esni újra. Utána megjött 28 napra a mensim, de a következő már nem! Persze tele vagyok aggodalommal, de próbálok pozitívan gondolkodni. 11 hezes vagyok, idáig minden rendben, már alig várom a 12 hetes uh-t, hogy azt mondják a baba remekül fejlődik:) Szerintem vágjatok bele!!!
2009. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is már bele lehet vágni, nekem is decemberben volt missed ab-om, három hónapra kaptam fogigátlót, jövő héten szedem be az utolsó szemet. Áprilisban még vigyázunk, de májusban belevágunk mi is. Ha nem szedtél semmit közben, akkor nem hiszem, hogy akadálya volna a próbálkozásnak.
2009. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. nekem is akartak adni fogamzásgátlót. De mondtam, hogy köszi, de nem. Nem akarom tovább mérgezni a szervezetem. Ha már jön a baba, akkor legyek "tiszta". Megoldottuk egyéb modon
2009. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg még először lelkileg jobban erősödni, mert ha ennyi félsz van, akkor gátolhat a teherbeesésben. Ezzel én így jártam. A 3-4 hónapot érdemes megvárni és ne felejtsd el, ha szervileg, hormonálisan stb. rendben vagy(!), nem lehet baj(!), a terhességek nem egyformák!
2009. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi lányok, nagyon aranyosak vagytok!


Persze drukkolok, hogy erősödjön a csík, de Nálad már tuti a siker:-)))


Sajna csap 2 szer ugyan oda a villám, nekem már a lányom előtt volt 2 méhen kívüli...., de nem adtam fel és most sem fogom ám.

Szerintem belevágunk, férjem is akarja, úgy tűnt ma:-ÖÖÖÖ

2009. márc. 22. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön, én voltam a csíkos...nekem sajna tegnap megjött ...:(

Majd ebben a ciklusban!:)

2009. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak: nagyon aranyos vagy, sajnálom, hogy megjött.

Ha sikerül írok ide 3 hét múlva:-)))

2009. márc. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!