Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Varicocele (here-visszértágula...

Varicocele (here-visszértágulat) műtét után vagyok pár nappal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a kérdésem a következő volna: műtét után az erek még mindig tapinthatóak a herémben. Ez normális, vagy ismét műtetni kéne?
2011. júl. 25. 22:08
 1/4 anonim válasza:

Szerintem csak ondó vezetékek..


Az én műtétem után én is éreztem.

2011. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát nemtudom..lehetséges...de elég sok van még benne..és pont olyanok mint előtte..csak kicsit kevesebb :/

de holnap megyek varratszedésre...majd ott megkérdezem a dokit :)

2011. júl. 26. 20:39
 3/4 anonim válasza:

Üdv, nekem 1,5 hete volt a műtét varratszedésen túlléptem,de vagyon kemények a zacsiban az erek ez normális?

Illetve, nem altattak és a herezacskónál műtöttek.

2012. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kiskuka válasza:
nekemis lessz ien mütétem én sztem h altasanak és nem a zacsinal vagnak hanem fejebb engem az erek sztem azért vannak ott mert ezeket az ereket nem tavolitották el csak elzárták h ne fojon benne a vér elvileg ezek majd elhegesednek és felszivodnak de varom az üzenteted h azota mi volt:))
2013. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!