Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után (műszeres befejez...

Vetélés után (műszeres befejezéssel) jellemző, hogy teljesen felborul a ciklus? Mennyi ideig normális, és milyen ciklusok várhatók?

Figyelt kérdés
Nekem 3x teljesen normálisan megjött, most viszont egy nagyon rövid ciklusom volt, lehetséges, hogy a vetélés miatt?
2011. jún. 14. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nehezen jött helyre.3x normálisan (nem görcsös,nem darabos,4-5 napos,28 napos ciklus),aztán a 4.vérzés 2 héten át tartott (minimális),elmentem orvoshoz,megvizsgált,vérvétel...minden rendben volt a leletekkel,az orvos a vetélésnek tudta be,azóta minden rendben van,percre pontosan 28 naposak a ciklusaim.
2011. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát akkor ezzel a 4. ciklussal lehet valami probléma... Neked sikerült már azóta a baba? Vagy még nem próbálkoztok újra?
2011. jún. 14. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sikerült azóta sem (1 éve volt a vetélés),de az első sem pikk-pakk jött össze.Bizakodom hogy most végre összejön/összejött.
2011. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó, akkor sajnos nagyon egy cipőben járunk :( Nekünk 3 év után jött össze :( Félek, hogy többször nem is fog, elég sok bajom van sajnos. De nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön!
2011. jún. 14. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok! :)
2011. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!