Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Nem...

6 hetes terhes vagyok. Nem kivánok enni, fáradékony, szédelgős vagyok. Elevitet szedtem, de pár nap után abba kellett hagynom, nagyon görcsölt a gyomrom tőle. Normális ez az állapot, végig kiséri a terhességet, vagy ez csak első időszakra jellemző?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában csak ez első 12 hét ilyen, utána megszűnnek ezek a panaszok, de egyénfüggő.

Pihenj annyit, amennyit csak tudsz, igyál sokat, az növeli a vérnyomást-csökkenti a szédelgést.

És azért enni próbálj.-)

2008. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Többnyire az első trimeszterre jellemző, de egyénfüggő, van akinek hamarabb elmúlik, van akinek végig megmarad. Nekem hányingerre az orvosom B6 vitamint adott.

Próbálj meg többször keveset enni, ne erőltess semmit. Keksz, ropi szintén segíthet a hányinger ellen.

Ha az Elevitet nem bírod kipróbálhatod a Gravidát, van akinek az válik be! Vagy szedj sima folsavat.

Kitartás és boldog babavárást!

2008. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod a tablettákat, próbáld meg a Hipp Natalt, ennek nincsenek mellékhatásai. Az első 12 hét amugy sokmindenkinek bajos, de elmúlik.
2008. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!