Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyenge mensi jelezhet vékony...

Gyenge mensi jelezhet vékony méhnyálkahártyát vagy esetleg azt, hogy nem volt pé vagy tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát akár babát is jelezhet!

De ha úgy általánosságban kérdezed, nem kell megijedni. Nekem mindig kevés volt, és kb. 3 napos. Első hónapban babás lettem!


13 hkm

2011. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általánosságba kérdezem,mert nekem minden hónapban gyenge. Kb 3-4 napos.Az első nap erősebb,talán még a második,de a harmadik és a ha van negyedik akkor azok már gyengék.
2011. jún. 14. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gyenge szokott lenni, és mindig jó volt a méhnyálkahártyám, amikor doki nézte UH-val. Szóval - bár nem értem, miért - elvileg nincs összefüggés, vagy nem feltétlenül.
2011. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem mindig első nap erős másodiknap gyenge harmadik nap enyhe és utána 2 nap barnázás. de van mikor az első két nap megfordúl, a méhnyálkahártyám 6-8mm szokott lenni
2011. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül függ össze. Nekem is mindig nagyon gyenge, 3. nap már csak barnázok. De a méhnyálkahártyám normál vastagságu, és rögtön elsőre terhes is lettem.
2011. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is már egy jó ideje gyenge a menzim orvos szerint csupán pszihésen bár én azt olvastam pajzsmirigy rossz mukodése is okozhatja hát kivizsgáltattam a vérembe a hormonokat nem találtak semmit. Peteérést-ovulációt figyelték 2 hónapig mindkét hónapba volt érett pete is sot volt hogy mindkét oldalon érett pete és ki is szabadult belole tehát megvolt az ovuláció jókor is voltunk egyutt mégse sikerult ez a hónap se.....
2011. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!