Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 9. napon 5mm-es méhnyálkahár...

A 9. napon 5mm-es méhnyálkahártya normális? Mivel vastagíthatom illetve mitől vékony/vékonyodik?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert fagyasztott embrióbeültetésre mennék ebben a ciklusban és a doki szerint ez vékony. Így felírt Estrofem 2mg tablettát, ez állítólag vastagítja.
2011. aug. 12. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A beültetéshez nem értek, de én nem hinném,hogy vékony legyen. 9. napon ez jó szerintem. A peteérés ha a 14. nap körül vagy később van,akkor még simán vastagodhat pár mm-t. 8-tól pedig már jónak számít!

Egyébként az e-vitamin vastagítja!

2011. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:
Megnéztem, ez a tabi tényleg vastagítja. :-) És még van idő, mire beülti lesz, szép vastag lesz már. :-)
2011. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
E-vitamin!!!
2011. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sumergo ***** válasza:
Fagyibabákhoz én is Estrofemet kaptam, de azt hiszem már korábban kellett szednem, de nem emlékszem pontosan, hogy hányadik naptól. Nekünk nem sikerültek az eszkimók!
2011. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!