Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28. napos ciklusnál, lehetsége...

28. napos ciklusnál, lehetséges hogy mikor menstruáltam a menszesz 2 vagy 3 napján voltunk együtt én nem védekeztünk?

Figyelt kérdés
lehetséges, hogy kitartanak onnantól a kiskatonák és terhes legyek? ma vagyok a 19. napon a mensestől, és folyton pozitív az ovu tesztem és ma csináltam egy wandfu hcg t is és halovány két csik van, bár szerintem inkább száradási, (bár barátnőmnek volt nega tesztje de azon semmi halovány csík nem volt)nem tudom.
2011. aug. 8. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Ha az, hogy lehetsz-e terhes: igen, lehetsz.

De nem azért, mert a spermiumok "kitartanak" két hétig, hanem mert akár spontán ovuláció is létrejöhet.

2011. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jajj bocsi igen az lett volna a kérdés csak most kicsit szétestem hogy ezt láttam, meg jár az agyam hogy most akkor mi is van, de éreztem az ovumat a 14. nap határozottan, játak a petefészkeim, akkor is lehetett előbb peteérésem?
2011. aug. 8. 13:10
 3/7 A kérdező kommentje:
egy hét mulva kellene megjönnie ill. nem megjönni, tegnap csináltam tesztet kicsit időn tul de halvány pozi lett, most akkor mi van? ja és ma reggel olyan sírógörcs jött rám, a méhszájam az egekben van,
2011. aug. 10. 09:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Hm, újabb bizonyíték, hogy a ciklus bármely napján elképzelhető a teherbeesés.

Nekem ez így elég gyanús, és igen, bármikor lehet spontán peteérésed, pl. jól sikerült aktus hatására is tud ilyen lenni...

2011. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi.Szerintem nem vagy terhes!!!Írj majd eredményt!
2011. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy a méhszájad az egekben van?????????? :o
2011. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nehezen elérhető, de ma meg alacsonyan volt, bár reggel néztem és azt hiszem az nem mérvadó, hát majd kiderül. :(
2011. aug. 11. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!