Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett teherbe esnem?

Sikerülhetett teherbe esnem?

Figyelt kérdés

Amikorra vártam a havit (8 napja) csak barnás pecsételésem volt, a melleim szét akarnak szakadni, a derekam nagyon fáj, émelygek, nagyon furán érzem magam, alig bírok feküdni. Pénteken, szombaton csináltam tesztet, különbözőekkel, összesen 6 darabot, mindegyik pozitív lett. Egyszerre megjelent mindegyiken a két csík, max.1 percet, ha vártam az eredményre. Szombaton voltam a nőgyógyászati ambulancián, ultrahangot csináltatni, mivel még mindig megvan a barnázgatás. Az orvos nem látott semmi rendellenességet, de a babát sem. Azt sem mondta, hogy terhes vagyok, csak annyit, ha igen akkor kb.3 hetes. A papíron olvastam, hogy az Endrometrium vastagság 20 mm. Megmértem a hőmet,37,1. Holnap megyek a laborba vérvételre, megnézik terhes vagyok –e valójában.

Addig nem bírom ki, már nagyon kíváncsi vagyok!


Most terhes lehetek ezekkel a tünetekkel?

Mit jelent az Endrometrium vastagság 20 mm?

A ciszta is okozhat HCG hormont?

Kimutatta volna az a cisztát az ultrahang?


2009. márc. 22. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A 20 mm, nekem nagyon jónak tűnik. A tüneteid is megvannak, szerintem bizakodhatsz. Bár, ha nem látta fennállhat az esélye, hogy elhalt, remélem nem így lesz, csak még nagyon picike. Szerintem a cisztát látni kellet volna.
2009. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majdem olyan mintha magamat olvasnám! Nekem is így volt, rengeteg + teszt, tünetek, pecsételgetés stb. Ultrahangon semmi és néhány nap mulva óriási görcsök közepette derült ki hogy méhenkívüli terhességem van! Nem igesztgetni akarlak, csak figyelmeztetni, hogy nagyon figyelj a testedre, ha görcsöket tapasztalsz azonnal menj dokihoz!
2009. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyugi, szerintem egészséges koraterhes vagy, normális, hogy még csak a megvastagodott nyálkahártya látszik, a dokik meg amíg nem látszik a szívdobogás általában nem bíztatnak!
2009. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!