Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus bármely napján...

A ciklus bármely napján teherbe lehet esni? A ciklusaim nagyon változóak van, hogy 30 de van hogy 36 naposak. A 12. napon esetleg sikerülhetett-e? (Sajna még korai lenne tesztelnem így kérlek mondjátok el ha van valamilyen tapasztalatotok! )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A ciklus közepe táján(általába akkor)van a peteérésed. A peteérés előtt és után 3 nap illetve a peteérés napja az amikor teherbe tudsz esni.
2010. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mensi utáni 2 napon estem teherbe ami azóta már orvosilag,UH alapján is igazolt!Vagyis a ciklusom 8 napján.Amúgy mindíg a 16 napon ovuláltam.Ennyit a peteérésről:)
2010. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok!!! Végre egy olyan kérdés meg van egy válasz is ami nekem való,amit vártam!! Van két kislányom,mind a kettővel 18-án lettem terhes!! Nekem minden hónap 18-án van a peteérésem!! Most gyúrunk a harmadikra,csak az a gond,hogy 18-án nekem megvan a mensesem!! Ilyenkor mi van?!! VAgyis meg kéne,hogy legyen,de nem jött meg 3-4 napja késik éppen! De a teszt még nem mutat semmit sem! :-))
2010. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jahh..! 18:38-as vagyok!! Azt is szerettem volna írni,hogy nekem is változóan jön meg a mensesem,minden hónapban 1-2 nap eltérés! Meg azt is szerettem volna írni,hogy görcsöl is a hasam nagyon! De nem értem,hogy a teszt miért nem mutat semmit sem! Már kéne,hogy mutassa! :-)
2010. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!