Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem régen döntöttünk a baba...

Nem régen döntöttünk a baba vállalás mellett, a párom 30 én pedig 23 éves vagyok. Elkezdtünk próbálkozni is. Van esetleg valami praktika vagy jótanács, ami eredményesebbé teheti ezeket?

Figyelt kérdés
2008. febr. 22. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd nagyon a pasit és szexeljetek sokat,nap mint nap!Baba pont akkor fog jönni amikor neki kell.Sem előbb sem később.Az orgazmus is válthat ki spontán peteérést,tehát nem érdemes ovúmikroszkóppal játszani szerintem.Persze lehet gyertyaállásozni meg ilyen olyan teákat inni.A fontos,hogy ne essetek kétségbe,ha az első hónapban nem sikerül,és ne minden percben a baba lebegjen a szemetek előtt.Ez egy olyan stresszhelyzetet teremt a szervezet számára,hogy inkább elhiteti a nővel,hogy terhes(álterhesség) csak nyugodjon végre meg.
2008. febr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolóval. A lényeg, hogy ne stresszeljetek rá, csak szeressétek egymást!
2008. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard nagyon, mert a stressz tudatalatt is rombol.Részem volt benne. Mi csak két naponta szeretkeztünk, mert akkor gyorsabb a sperma. Akkor van tuti peteérésed, ha átlátszó folyásod lesz a hónap közepe táján, sétálj minden nap fél órát és ha süt a nap, ne használj napszemcsit, mert a szembogaron bejutott napfény nagyon jó hatással van a hormonokra.


Remélem segítettem, nekem bejött.

8 hetes kismama

2008. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen, majd igyekszünk!! :)
2008. febr. 24. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!