Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas prolaktin szintnek és...

Magas prolaktin szintnek és cisztának milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés
Ciklus közbeni vérezgetést, vagy egyebet okozhat?
2011. jún. 15. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem régen volt prolaktin szint emelkedésem. Szerencsére ki tudták kezelni. Nálam a tünet az volt, hogy nem jött meg hónapokig, rettenetes fejgörcseim voltak (mint utólag kiderült azért, mert a prolaktin miatt az agyalapi mirigyemen egy kisebb jóindulatú daganat volt), illetve nagyon kevés idő alatt rengeteg súlyfelesleg jött rám pedig helyesen és nem sokat étkeztem. Szerencsére kaptam gyógyszert és ki tudták kezelni.
2011. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem rendszeres a ciklusom, csak most volt egy kis vérezgetésem (ami legjobb esetben beágyazódás lehetne....), valamint az előző 3 hónapban Clostit szedtem és akkor híztam 2 kilót. Ezért érdekel, hogy milyen tünetei vannak a fentieknek.
2011. jún. 15. 08:50
 3/4 sumergo ***** válasza:
Volt cisztám normál ciklusban. Fájt a hasam, és a derekam, egyre erősebben napról napra, kb. 4-5 nap alatt már szinte elviselhetetlenné vált, olyan volt, mintha kakilnom kellene, de persze nem tudtam, mert nem attól fájt a hasam. Kórházba mentem, másnap altatásban leszívták. Szóval az nekem nagyon-nagyon fájt!
2011. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nálad semmi ilyen dolog nincs,bár nem vagyok orvos :)(sajna). A prolaktint endokrinológus, a cisztát nőgyógyász ki tudja vizsgálni,ha nem vagy biztos a dologban. Ha jól vettem ki a szavadból szeretnétek babót. Nagyon szorítok, hogy 2 csíkos legyen majd a teszted! Sok sikert!
2011. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!