Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tapasztalat ezzel a...

Mi a tapasztalat ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy kinek milyen hatását fejtette ki a clostilbegyt. Nem is tudom hogy fogalmazzak, úgy értem mit éreztetek? Mellfájdalom, vizelési ingerek meg hasonlók. Most szedtem be a 2. doboz clostilbegytet.
2011. jún. 15. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam hatásként az jelentkezett,hogy voltak szép nagy tüszőim tőle.Mellékhatások közül a szédülés,hasfájás,petefészek szurkálás(félidőben),nagyobb étvágy:))) volt.Illetve uh-n látható volt,hogy elvékonyodott a méhnyálkahártya.Ez is a gyógyszer mellékhatása.3 adagot szedtem már be,baba még nincs.Most a nyárra szünet,de próbálkozás,reménykedés,a gyógyszernek elnyújtott hatása van:))
2011. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan az volt mint az első hozzászólónak, hiába lettek szép nagy tüszőim, elvékonyította a méhnyálkahártyát esélyt se adva a beágyazódásra. Viszont az első ilyen után a doki mondta, hogy szedjem az E vitamint mert az vastagíthat rajta, össze is jött, így a második clostys hónap eredményes volt.
2011. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi más mellékhatása nem volt csak az hogy reggelente kettős látásom volt kb.10 percig.Volt 6 hónap kúra és 4-6petesejt is,de nem sikerült.
2011. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mellékhatásként nekem enyhe haspuffadás, és ingerlékenység, feszültség volt. Inszemek alatt kellett szednem, nem sikerültek, de más oka volt. A tüszők először 3 majd 2.
2011. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kiszáradtak a mellbimbóim, és hőhullámaim voltak főleg esténként. Első hónapban 1, második hónapban egy tüszőm sem érett meg. 3. hónapban terhes lettem. Nekem nem vékonyodott el a méhnyálkahártyám, sőt 4 hetesen 25mm volt :)

Most taposom a 15. hét végét.

Ne adjátok fel!!!

2011. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok akiknek sikerült!


Én még nem tudom sikerült-e. Én E vitamint kb. 3 hónapja szedek, így remélem nem vékonyítja annyira el a méhnyálkahártyát. Nekem első hónapban volt mellérzékenység, meg éreztem a peteérést, de most annyira nem érzem. Pedig a doki múlt héten egy 15mm-est látott. Remélem nem ciszta lesz belőle.

2011. jún. 15. 11:22
 7/8 A kérdező kommentje:
2. dobozzal szedtem be, de az sztk-s doki annyit mondott mert a vérképem nem stimmelt, valószínű az inzulinszint, azt fűzte hozzá hogy ne foglalkozzak vele, így én elmentem magándokihoz, mert nincs az hogy ne foglalkozzak vele. Így magándokihoz mentem, aki elküldött cukorterhelésre, ma lesz eredménye.
2011. jún. 15. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Én semmi mellékhatást sem éreztem. Sajna, a két hónapban, amikor szedtem pém sem volt. :( A harmadik hónapban viszont megfogantak a babák. :)

Én méhpempőt és E vitamint szedtem, hogy ellensúlyozzam a méhnyálkahártyavékonyító hatását.

Sok sikert! :)

2011. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!