Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempővel kapcsolatban...

Méhpempővel kapcsolatban milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Nehezen jön össze a baba,Clostyt szedtem(3 hó),ami elvékonyítja a méhnyálkahártyát.A neten bukkantam rá a méhpempőre,utolsó mentsvárként elkezdtem szedni.Sok jót olvastam róla.Kinek milyen tapasztalata van?
2011. jún. 15. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia..Az unokatesóm ajánlotta nekem,neki kétszer is bevált..Nekem is nehezen jött a második,és azzal elsőre sikerült..Most úgy néz ki bár még nem akarom elkiabálni hogy sikerült a harmadik is vele...
2011. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bevált. Closti mellé kezdtem szedni, hogy elég vastag legyen a méhnyálkahártyám. Egy hónapig szedtem, a kövi hónapban, amikor már nem szedtem a clostit, összejött a baba. Sok jót olvastam róla, nagyon ajánlom. Mi most újra próbálkozunk, és esszük mind a ketten. :)

Jó egészséget és mielőbbi babásodást! :)

2011. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy amúgy 5mm szokott lenni a nyálkahártyám, a méhpempő utáni hónapban 18mm volt a nemvárt idején.
2011. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat....:-)))
2011. jún. 15. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!