Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan 1,5 hónapja hagytam...

Lassan 1,5 hónapja hagytam abba a gyógyszert, a mensim az előzőhöz képest 8 napja késik. Lehet terhes vagyok? Írjatok, légyszi!

Figyelt kérdés
Férjemmel együtt voltunk együtt mensi előtt, alatt és után is. Pé elvileg 28án volt, de szerintem a hasszurka, mensi érzés alapján már előtte két nappal volt. Mensig éreztem hasszurkát, feszülést, hüvelyszurkát álmosság, fáradtság stb. Mensi után 1 nappal kezdett el fájni a mellem most már nagyon érzékeny a mellbimbóm. Fehér krémes folyásom van már 1,5 hete ami előtte nem volt soha. Volt hogy farkas éhes voltam, most már nem nagyon van étvágyam és ha eszem utána hányingerem van. Nagyon sokat alszom, és hamar elfáradok. Székrekedésem lett kb 4 napja, nagyon rossz. Viszont nincs mensi fájásom, néha szurkál a köldököm alatt és feszül bal oldalt. Ezek ellenére csináltam tesztet és negatív. Most akkor mi a helyzet?
2009. márc. 22. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak áll vissza a szervezeted a gyógyszerszedés után. A hormonoknak újra vissza kell állniuk a normális szintre. Nem tudom, nekem az orvosom azt mondta a gyógyszer abbahagyása után legalább 3, inkább 6 hónapot várjak a babával, amíg a szervezet megtalálja a saját egyensúlyát.
2009. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a tünetek? Gyógyszer abbahagyása okozhat ilyet?
2009. márc. 22. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz terhes a negatív tesztek ellenére, lehet, hogy csak MÉG nem mutatja. szerintem ismételj egy pár nap múlva, annak már pozitívnek kell lennie, ha mégsem, akkor eléképzelhető, hogy a gyógyszer abbahagyása keverte meg a hormonrendszered, de nagyon tipikus terhes tünek azok, amiket leírtál!
2009. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Holnap reggel csinalj megint egy tesztet.

A gyogyszer abbahagyasa utan valakinek sokaig meg ossze-vissza jon meg a mensije.

Amikor abbahagytam a gyogyszert, rendesen megjott, azota is es semmi folyasom, hasszurkam nem volt.

Tesztelj, aztan menjel el a dokihoz majd.

2009. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Létezhet, hogy nincs elég hcg-m?
2009. márc. 22. 14:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ha nem jön meg még jövőhéten sem akkor már 2 hete késik, és negatív a teszt, el kell mennem dokihoz!!!
2009. márc. 22. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, ha nem vagy babás, akkor mindenképp fordulj dokihoz!
2009. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly áprilisban hagytam abba a gyógyszert és júniusban jött meg először és talán csak most kezd beállni. Sokáig szedtem a gyógyszert és nekem is volt mindenféle bajom tőle. A dokim szerint mindenkinek máshogy reagál erre a szervezete de ez nem kóros. Terhes persze mindig lehetsz, de ne aggódj túl mert nekem pl. az is nagyban befolyásolja a ciklusaimat.

Pár nap múlva csinálj megint tesztet.

2009. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!