Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már több mint egy hete késik...

Már több mint egy hete késik a mensim. Amióta abbahagytam a gyógyszert (1 hónapja) nem jött meg. A párommal megszakítással voltunk együtt. Lehet babám?

Figyelt kérdés

Úgy két hete nagyon érzékeny volt a mellem, és amelyik nap meg kellett volna jönnie, fehérfolyásom volt.2 negatívot teszteltem, és azóta semmi tünet, csak a fáradtság.

Előre is köszi a válaszokat!


2010. dec. 10. 12:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel most hagytad abba a gyógyszert, lehet kb fél év is mire először megjön utána. Ilyenkor nehezen rendeződik vissza a ciklus. Nem mindegy, mennyi ideig szedted a gyógyszert. Hosszú szedés után elég sok idő kell, míg rendbeáll minden, de ha csak pár hónapig szedted, akkor sokkal nagyobb az esélyed a teherbeesésre, mint előtte. Tesztelj.
2010. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
3 éve szedtem a gyógyszert, és nekem sokan mondták, hogy megszokta a szervezetem, rendre meg kell jönnie.. Ehhez képest.. :) Csak várok-várok és várok.. 2 negatív teszt után furcsa.. De köszi a választ :)
2010. dec. 10. 12:19
 3/22 anonim ***** válasza:
3 év után nagyon kevés nőnek áll vissza egyből a rendes ciklusa. Szóval valószínűleg csak ezért késik, de mivel nem túl biztonságos módszert használtatok, érdemes egy-két hét múlva tesztelni ha még mindig nem jön meg.
2010. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Akkor még várok :)
2010. dec. 10. 12:25
 5/22 A kérdező kommentje:
Még mindig csak várok ...
2010. dec. 20. 17:41
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
A megszakításos védekezés kb. 70%-os védelmet nyújt. Tehát minden 100 nőből 30 nő terhes marad azok közül a nők közül, akik egy évig így védekeztek. Ergó simán lehetsz terhes.
2010. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem lenne baj, csak tudnám ..:) Ez a bizonytalanság...
2010. dec. 20. 20:04
 8/22 anonim ***** válasza:
ha lesz valami ird meg majd lécci..
2010. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Csinálj még egy tesztet.Ha az is negatív akkor sajnos noncs baba szerintem.

A helyedben én elmennék nőgyógyászhoz,mert nekem a gyógyszer abbahagyása után csak segítséggel jött meg,utána segítséggel állt be a "normálisra" de még most sem tökéletes...

2010. dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap tesztelek egyet, és meglátjuk :)
2010. dec. 21. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!