Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után mikor estetek...

Szülés után mikor estetek teherbe? Egyből sikerült? Akartátok vagy véletlen volt? Megszakitásos védekezéssel mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés
3hónapos a kislányom és már menstruálok, mert nem volt tejcsim igy nem szoptathattam:(
2011. jún. 15. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első baba előtt is megszakításos módszert alkalmaztunk, meg utána is, mert nem lett volna tragédia, ha teherbe esek. Mégis, csak az első "éles" hónapban estem teherbe a fiammal, majd amikor ő 13 hónapos lett, eldöntöttük, hogy jöhetne a tesó, és megint az első hónapban összejött. Augusztusra várjuk a másodikat :)
2011. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is úgy volt, ahogy az előttem szóló írta. Csak megszakítással védekeztünk, úgy nem lettem terhes, de az első éles bevetésen azonnal. Kislányunk született. Születése után ugyanúgy megszakítással védekeztünk, s ismét csak akkor lettem várandós, amikor abbahagytuk a védekezést - igaz, akkor megint elsőre. :-)) A kisfiunk most 10 hónapos, épp a harmadik babán gondolkodunk, hogy mikor lenne legideálisabb - két azonnali teherbeesés után reménykedünk, hogy a harmadik babóka is akkor jön, amikor tervezzük. :-)
2011. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nálunk az a helyzet, hogy mi is mindig megszakitással védekeztünk, nem is lettem terhes, és a kislány is a 3 inszeminációval sikerült. vajon igy szülés után ha megszakitózunk kicsit több az esély? én örülnék ha "becsúszna":D:D:D de nem is reménykedem benne:)
2011. jún. 15. 15:08
 4/8 A kérdező kommentje:
konkrétan még nincs tervbe a tesó, azért nem "élesben" :)
2011. jún. 15. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:

úgy vagyok,mint az első válaszoló, mi 8 évig védekeztünk megszakítással, és sosem lettem terhes, aztán az első éles próbálkozásnál összejött a baba

de miért nem beszélitek meg a pároddal, hogy legyen baba és akkor mehetne élesben? ő nem akarja? mert ha így van, akkor nem túl jó ötlet egy becsúszós baba!

2011. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nagyobbik tesóm 13 hónappal idősebb a kisebbiknél:)

Tervezték a babát, és nem menstruált anyu, szoptatott..

2011. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az első csemeténk 10 hós volt mikor megfogant a második, a második is 10 hós volt mikor megfogant a harmadik bár őt sajnos elvesztettük
2011. jún. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is így voltam a második után, megszakítással védekeztünk, még egy kicsit szoptattam is és menstruáltam.

nem sikerült a védekezés, 5 hós volt a nagyobb mikor a kicsi megfogant.

most megszakítással védekezünk, de nincs baba :-)

2011. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!