Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélyem hogy terhes...

Mennyi az esélyem hogy terhes lettem ha pont közép időben szeretkeztünk? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vettem ovulációs tesztet ami szépen mutatta is az ovuláció közeledtét ,2 napig volt erősebb a controll csíknál a teszt csík utána azaz a 3. napon(az első minuszos nap) tudtunk együtt lenni.A méhnyakam puha volt és volt tojásfehérjés nyújtható nyálkám is.
2011. jún. 16. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 20-30% az esély!
2011. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajna az ovu teszt nem sokat ér,mert mire kimutatja már nem vagy igazán termékeny. egyébként sincs rá szükség. minden másnap legyetek együtt a 8. és a 18. nap között. ennyi a trükk. más faksznira semmi szükség.
2011. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egészséges,nem védekező pároknál egy ciklusban kb.30% esély van,hogy megfogan a baba.

Van akinek elsőre,van akinek évek múlva sem.Szerencse kérdése is.

2011. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elvileg beleférhet még! :) ha + az ovuteszt utána "elvileg" 24-36 órában lesz a peteérés. szurkolok majd írd meg mi lett! :)
2011. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez sajnos tényleg nem ilyen egyszerű! Barátnőm ovutesztelt, hőt mért, tehát mindig jó időben voltak együtt, mégis 8 hónap alatt jött össze a baba, én nem csináltam semmit, bár arra ügyeltem,hogy középidő táján együtt legyünk többször is és elsőre összejött!


13 hkm

2011. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ovu nem csak középídőben lehet. nálunk mind2 gyereknél végig szexeltünk a 7. naptól , mind2 gyerek elsőre összejött. nem szabad a középidőben hinni. az 1. gyerekünk 2 héttel később fogant,mint a normális,vagyis nem a 14. hanem kb a 27. napon.
2011. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!