Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » POnt most lettem terhes? 28...

POnt most lettem terhes? 28 napos ciklusaim vannak, a ciklusom 11.napján amikor a férjemmel szeretkeztünk, sperma jutott belém...ez egy hétfő volt..

Figyelt kérdés
keden és szerdán nyilallt a bal petefszkem,valószínű peteérésem volt,a ciklus.hu viszont péntekre írt peteérést,ezek szerint tévedett.a spermák 3napig is elélnek...igaz,csak jövő hét csütörtökön kell megjönnie,még semmi jelét nem érzem,e ma délután volt egy kis hasmenésem,viszont már megint minden rendben.a hasmenés (az a kevés)már biztos azt jelenti,hogy nincs baba?mert szeretnénk...
2009. márc. 10. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
őszintén nem nagyon értem a kérdést... persze, lehetsz terhes, de ha gyereket szeretnétek, akkor miért csak hétfőn "került beléd sperma"? ha babát szeretnél, akkor az ovuláció környékén NAPONTA kellene összebújni!!!!
2009. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezt úgy értettem,hogy ha becsúszna,akkor nem vetetnénk el..viszont most hogy talán összejöhetett,kíváncs voltam,hogy a tegnapi egyszeri hasmenés jelentheti e azt,hogy nincs baba...
2009. márc. 11. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!