Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet olyan, hogy...

Szerintetek lehet olyan, hogy azért nem esek teherbe mert túl savas vagyok? Van erre valamilyen orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 16:59
1 2 3 4
 21/33 sumergo ***** válasza:

Pozitív teszt után kezdtem inni, mert előtte méregtelenítettem, így nem éreztem szükségét előbb. Egészen 14 hetes korig ittam. Egész jó íze van, és támogatja a megtapadást is, úgyhogy lányok, málnalevélteára fel!

36. héttől megint inni fogom.

Nekem a baba is közel 4 hónapos gyógynövénykúrával jött össze, nagyon hiszek már bennük! (babaváró tearendszer, www.gyorgytea.hu)

Sok sikert mindenkinek!

2011. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 sumergo ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy előtte 7 évig nem jött össze a baba (lombikkal sem, most is a lombik kiegészítéseként ittam, és láss csodát)!!!
2011. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Gyuri bácsiról már én is hallottam :)
2011. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
akkor még jobban gratulálok, nagyon nagy boldogság lehet neked!! :) sok egészséget hozzá és nyugodt babavárást!!
2011. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 sumergo ***** válasza:
Köszönöm! Mindenkinek szívből kívánom, hogy mielőbb babás legyen!
2011. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
a málnalevél teát a terhesség elején meddig javasolt fogyasztani?
2011. jún. 17. 19:39
 27/33 anonim ***** válasza:

[link] Én ezt vettem...nagyon jó még a férfiaknak is a spermára.

300 db 2900 Ft volt

Azóta nem is érzem magam savasnak.

2011. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Zacher Gábor toxikológus illetve más orvosok is egybehangzóan állítják, nem létezik ilyen, hogy valaki elsavasodik és túl savas- mert a szervezet pufferei nem engedik ezt semmilyen körülmények között.

Viszont ha baj van a puferrel, akkor az nagyon komly baj, kezelni kell, de a savasodás már ennek a tünete.



idézet az említett cikkből

Az emberek sok mindent elkövetnek, hogy ártsanak maguknak. Nézzük például a divatos tisztítókúrákat! Tudományosan nem igazolható, hogy egészséges embernek szüksége volna vastagbéltisztításra vagy májméregtelenítésre. Sokan állítják, hogy a vér elsavasodhat, de azt már kevesen tudják, hogy csak abban az esetben, ha nem működik valakinek a veséje és a légzése, illetve ha esetleg faszeszt ivott. De a hétköznapi embernek nincs szüksége úgynevezett lúgosító étrendre és folyadékokra sem. Sőt, életveszélybe sodorhatjuk magunkat, ha ész nélkül lúgosítunk.

2011. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
és ebben az is benne van, hogy rengeteg telítetlen zsírt zabál be a mai ember? meg a gyorskaják hatása? nem tudom, én azt tudom, hogy sok ismerősöm lett terhes utána, volt aki 3 év sikertelenség után egyből...
2011. jún. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Értelmező olvasás: csak a FASZESZ ivása savasít. A kivételek nincsenek felsorolva, de ha semmi más, akkor logikusan (már gondolkodó embereknek logikusan) semmilyen zsír, gyorskaja nem savasíthat, mert a pufferek kontrollálják, ez a dolguk.

Ha viszont tönkreteszed őket, mert az általad említett étrend tönkreteheti, akkor nagyobb a gond, nem oldja meg a zöld lötty. Mondjuk egy májátültetés, dialízis stb, igen.

Egyébként meg honnan tudod, hogy nem esett volna teherbe 3 év után? Én nem lúgosítottam sőt teljesen savas étrendet követek, szinte nem is eszek úgynevezett lúgosító dolgokat és mindkétszer első próbálkozásra, azonnal teherbe estem. A kettőnek nincs köze egymáshoz. Véletlen.

Sőt szerintem többen esnek teherbe lugosítás nélkül, mint lúgosítással.

De nem vitatkozom, mert Zacher Gábor, azért tudja, hiszen pont ez a szakterülete és vezető főorvos. És abban is egyetértek, mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. ha valaki bevizsgálatlan, azt sem tudja micsodákra, hát költse arra. Remélem jó drága egy ilyen kúra, hogy az eladóknak jó, mert ők gazdagszanak rajta.

2011. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!