Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha holnapra v holnaputánra...

Ha holnapra v holnaputánra nem várom és vizes folyásom van, akkor tuti hogy már nincs esély?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem mielött megjön mindig vizes folyásom van elötte 2-3 napig , onnan tudom hogy megint egy sikertelen hónap , de olvastam a babtervezők otthonán hogy akinek vizes folyása volt az is babás lett , ha van görbéd és babára utal vagy van olyan jeled akkor még simán lehetsz abás de kicsi az esélye de tudod nem vagyunk egyformák.

Én drukkolok nekd dhogy ne mensi legyen hanem babó.

2009. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát köszi a drukkot,rám fér.Mondjuk még nagyon az elején vagyok.Teszteltem ma,az negatív lett.

Múlt hóban nagyon örültem,azt hittem 1.alkalommal már sikerül is,késett 1 hetet és még annyit sose.De aztán megérkezett:(

Remélem nem jön meg.Tünetem nagyon nincs,a cicimen kívül,de az mensi előtt is szokott ilyen lenni.A hőm ma is 37,1 volt.Nem tom ez jó jelnek mond6ó e.

2009. márc. 23. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Megint én.

a hőnek akkor van jelentősége és értelme ha az egész cikludo során méred egy nap hő adatából nem lehet következtetéseket levonni ha van görbéd linkeld be , a nega teszt meg lehet hogy korán teszteltél.

Ird majd meg mi lett veled.

Szoritok,

2009. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van görbéd?
2009. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs :(

Hőmérőzni meg csak kb 1hete kezdtem.Nem tudtam,h végig kéne.

Ha most nem jön össze,folyamatosan fogok..

2009. márc. 23. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Örömmel közlöm veled,hogy van esély!Én szombaton teszteltem pozitívat (és ma is a biztonság kedvéért),és folyamatosan vizes folyásom van!Ez egyénenként változó,úgyhogy ne add fel,még van remény!

Szorítok!

2009. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!